Linka T4
Praha-Smíchov
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. T4 vlak (Aktualizováno)
T4 vlak ה má 17 stanic odjíždí z Slaný a končí v Praha-Smíchov.
Přehled jízdního řádu T4 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 11:02. Provozní dny tohoto týdne: Víkend.
Vyberte T4 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Praha-Smíchov (17 zastávek)
Slaný
Slaný Předměstí
Podlešín
Koleč
Zákolany Zastávka
Kováry
Noutonice
Tuchoměřice
Středokluky
Dobrovíz
Hostouň U Prahy
Jeneč Zast.
Hostivice
Praha-Zličín
Praha-Cibulka
Praha-Jinonice
Praha-Smíchov
T4 Často kladené dotazy
V kolik začne T4 vlak fungovat?
Služby na T4 vlak začínají v 11:02 dne neděle, sobota.
V kolik přestává T4 vlak fungovat?
Služby na T4 vlak končí v 11:02 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí T4 vlak?
Kdy přijde linka Praha-Smíchov Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Praha-Smíchov Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde T4 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší T4. vlak stanice.
T4 vlak Jízdní řád
T4 vlak linka jezdí o víkendech. Pravidelný jízdní řád: 11:02
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | Nefunguje | Nefunguje |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | 11:02 | Jediný odjezd |
ne | 11:02 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na T4 (od Slaný), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy T4 v reálném čase. (Praha-Smíchov) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku T4 vlak
Ceny České dráhy a.s. T4 (Praha-Smíchov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
T4 (České dráhy a.s.)
První zastávka T4 vlak cesty je Slaný a poslední zastávka je Praha-Smíchov. T4 (Praha-Smíchov) je v provozu během Víkend.
Další informace: T4 má 17 stanic a celková doba cesty je zhruba 96 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší T4 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro T4 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka T4 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku T4 (Praha-Smíchov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek T4 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky T4, v Praha
T4 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- S28 - Kutná Hora – Zruč nad Sázavou/ Jízdní řád
- SP 91089 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- IC 519 - Praha hl. n. – Opava východ
- L5 - Lomnice nad Popelkou – Stará Paka/ Jízdní řád
- R17 - Praha – Tábor – České Budějovice / Třeboň – České Velenice/ Jízdní řád
- S12 - Poříčany – Nymburk/ Jízdní řád
- S66 - Březnice – Protivín/ Jízdní řád
- S7 - Český Brod – Praha – Beroun/ Jízdní řád
- SP 91031 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- V5 - Turnov – Hradec Králové/ Jízdní řád
- V50 - Hradec Králové – Turnov/ Jízdní řád
- SC 508 - Ostrava hl. n. – Praha hl. n.
- U40 - Louny – Slaný/ Jízdní řád
- SC 505 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád
- EX6 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- IC 515 - Praha hl. n. – Bohumín/ Jízdní řád
- SP 91030 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka
- S76 - Zadní Třebáň – Lochovice/ Jízdní řád
- L62 - Raspenava – Bílý Potok pod Smrkem/ Jízdní řád
- R45 - Praha – Kladno – Kladno-Ostrovec/ Jízdní řád