Linka U3
Děčín hl. n. – Ústí nad Labem hl. n. – Teplice v Čechách – Litvínov
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. U3 vlak (Aktualizováno)
U3 vlak ה má 5 stanic odjíždí z Ústí Nad Labem Hl.N. a končí v Teplice V Čechách.
Přehled jízdního řádu U3 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 23:54. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte U3 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Teplice V Čechách (5 zastávek)
Ústí Nad Labem Hl.N.
Ústí Nad Labem Západ
Krupka-Bohosudov Z
Proboštov
Teplice V Čechách
U3 Často kladené dotazy
V kolik začne U3 vlak fungovat?
Služby na U3 vlak začínají v 00:00 dne neděle.
V kolik přestává U3 vlak fungovat?
Služby na U3 vlak končí v 23:54 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí U3 vlak?
Kdy přijde linka Děčín hl. n. – Ústí nad Labem hl. n. – Teplice v Čechách – Litvínov Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Děčín hl. n. – Ústí nad Labem hl. n. – Teplice v Čechách – Litvínov Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde U3 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší U3. vlak stanice.
U3 vlak Jízdní řád
U3 vlak linka funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 23:54
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 23:54 | Jediný odjezd |
út | 23:54 | Jediný odjezd |
st | 23:54 | Jediný odjezd |
čt | 23:54 | Jediný odjezd |
pá | 23:54 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | 00:00 - 23:54 | 1434 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na U3 (od Ústí Nad Labem Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy U3 v reálném čase. (Teplice V Čechách) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku U3 vlak
Ceny České dráhy a.s. U3 (Teplice V Čechách) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
U3 (České dráhy a.s.)
První zastávka U3 vlak cesty je Ústí Nad Labem Hl.N. a poslední zastávka je Teplice V Čechách. U3 (Teplice V Čechách) je v provozu během víkendy.
Další informace: U3 má 5 stanic a celková doba cesty je zhruba 19 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší U3 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro U3 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka U3 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku U3 (Teplice V Čechách) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek U3 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky U3, v Praha
U3 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- OS 90966 - Strančice – Praha hl. n./ Jízdní řád
- NJ 100457 - Praha-Holešovice – Pardubice hl. n.
- OS 91136 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka/ Jízdní řád
- S60 - Beroun – Zdice – Březnice – Blatná/ Jízdní řád
- T6 - Praha hl. n. – Blatná/ Jízdní řád
- U32 - Ústí nad Labem – Mělník – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- S99 - Benešov u Prahy – Trhový Štěpánov/ Jízdní řád
- OS 91157 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- OS 105715 - Stará Paka – Lomnice nad Popelkou
- OS 16775 - Žihle – Blatno u Jesenice
- OS 91152 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- SP 91033 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- RE20 - Dresden – Ústí nad Labem – Litoměřice město/ Jízdní řád
- V50 - Hradec Králové – Turnov/ Jízdní řád
- EX2 - Praha – Olomouc – Vsetín – Horní Lideč/ Jízdní řád
- SP 91032 - Praha hl. n. – Lužná u Rakovníka
- SP 91083 - Rakovník – Lužná u Rakovníka
- S57 - Rakovník – Blatno u Jesenice/ Jízdní řád
- OS 91133 - Kolešovice – Lužná u Rakovníka
- S20 - Kolín – Světlá nad Sázavou/ Jízdní řád