Linka U8
Rumburk
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. U8 vlak (Aktualizováno)
U8 vlak ה má 18 stanic odjíždí z Děčín Hl.N. a končí v Rumburk.
Vyberte U8 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Rumburk (18 zastávek)
Děčín Hl.N.
Děčín Východ
Březiny U Děčína
Malá Veleň
Benešov Nad Ploučnicí
Dolní Habartice
Markvartice
Veselé POD Rabštejnem
Česká Kamenice
Horní Kamenice
Mlýny
Kytlice
Jedlová
Chřibská
Rybniště
Krásná Lípa Město
Krásná Lípa
Rumburk
U8 Často kladené dotazy
V kolik začne U8 vlak fungovat?
Služby na U8 vlak začínají v 04:36 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává U8 vlak fungovat?
Služby na U8 vlak končí v 22:36 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí U8 vlak?
Kdy přijde linka Rumburk Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Rumburk Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde U8 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší U8. vlak stanice.
U8 vlak Jízdní řád
U8 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:36 - 22:36
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:36 - 22:36 | 60 - 120 |
út | 04:36 - 22:36 | 60 - 120 |
st | 04:36 - 22:36 | 60 - 120 |
čt | 04:36 - 22:36 | 60 - 120 |
pá | 04:36 - 22:36 | 60 - 120 |
so | 04:36 - 22:36 | 120 |
ne | 04:36 - 22:36 | 120 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na U8 (od Děčín Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy U8 v reálném čase. (Rumburk) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku U8 vlak
Ceny České dráhy a.s. U8 (Rumburk) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
U8 (České dráhy a.s.)
První zastávka U8 vlak cesty je Děčín Hl.N. a poslední zastávka je Rumburk. U8 (Rumburk) je v provozu během každý den.
Další informace: U8 má 18 stanic a celková doba cesty je zhruba 74 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší U8 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro U8 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka U8 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku U8 (Rumburk) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek U8 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky U8, v Praha
U8 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- U32 - Ústí nad Labem – Mělník – Lysá nad Labem/ Jízdní řád
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- OS 105718 - Lomnice nad Popelkou – Stará Paka
- NJ 457 - Bad Schandau – Praha-Holešovice
- OS 91132 - Lužná u Rakovníka – Kolešovice
- NJ 100457 - Praha-Holešovice – Pardubice hl. n.
- S9 - Lysá nad Labem – Praha – Říčany – Benešov u Prahy/ Jízdní řád
- R17 - Praha – Tábor – České Budějovice / Třeboň – České Velenice/ Jízdní řád
- S21 - Nymburk – Kopidlno/ Jízdní řád
- R16 - Praha – Plzeň – Klatovy – Železná Ruda/ Jízdní řád
- S76 - Zadní Třebáň – Lochovice/ Jízdní řád
- S88 - Praha – Vrané nad Vltavou – Dobříš/ Jízdní řád
- OS 109011 - Praha-Zahradní Město – Praha-Krč
- U4 - Ústí nad Labem hl. n. – Roudnice nad Labem – Hněvice/ Jízdní řád
- SP 91031 - Lužná u Rakovníka – Praha hl. n.
- OS 16779 - Žihle – Blatno u Jesenice
- SC 508 - Ostrava hl. n. – Praha hl. n.
- OS 91158 - Lužná u Rakovníka – Rakovník
- S4 - Praha – Kralupy nad Vltavou – Hněvice/ Jízdní řád
- OS 91153 - Rakovník – Lužná u Rakovníka