Linka V41
Chlumec n. Cidlinou – Kolín
České dráhy a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy a.s. V41 vlak (Aktualizováno)
V41 vlak ה má 24 stanic odjíždí z Trutnov Hl.N. a končí v Chlumec Nad Cidlinou.
Vyberte V41 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Chlumec Nad Cidlinou (24 zastávek)
Trutnov Hl.N.
Trutnov-Volanov
Vlčice
Pilníkov
Chotěvice
Hostinné
Hostinné Město
Prosečné
Klášterská Lhota
Kunčice Nad Labem
Horní Branná
Martinice V Krkonoších
Roztoky U Jilemnice
Tample
Bělá U Staré Paky Zastávka
Stará Paka
Nová Paka Město
Nová Paka
Lázně Bělohrad
Ostroměř
Ohnišťany
Smidary
Nový Bydžov
Chlumec Nad Cidlinou
V41 Často kladené dotazy
V kolik začne V41 vlak fungovat?
Služby na V41 vlak začínají v 06:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává V41 vlak fungovat?
Služby na V41 vlak končí v 18:21 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí V41 vlak?
Kdy přijde linka Chlumec n. Cidlinou – Kolín Vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Chlumec n. Cidlinou – Kolín Vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde V41 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší V41. vlak stanice.
V41 vlak Jízdní řád
V41 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:15 - 18:21
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:15 - 18:21 | 726 |
út | 06:15 - 18:21 | 726 |
st | 06:15 - 18:21 | 726 |
čt | 06:15 - 18:21 | 726 |
pá | 06:15 - 18:21 | 726 |
so | 08:21 - 18:21 | 600 |
ne | 08:21 - 18:21 | 600 |
Provozní upozornění pro České dráhy a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na V41 (od Trutnov Hl.N.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy V41 v reálném čase. (Chlumec Nad Cidlinou) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy a.s..
Jízdné za linku V41 vlak
Ceny České dráhy a.s. V41 (Chlumec Nad Cidlinou) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy a.s..
V41 (České dráhy a.s.)
První zastávka V41 vlak cesty je Trutnov Hl.N. a poslední zastávka je Chlumec Nad Cidlinou. V41 (Chlumec Nad Cidlinou) je v provozu během každý den.
Další informace: V41 má 24 stanic a celková doba cesty je zhruba 124 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší V41 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro V41 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka V41 sledovač Vlak v reálném čase
Sledujte linku V41 (Chlumec Nad Cidlinou) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek V41 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy a.s. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky V41, v Praha
V41 - Alternativní cíle
České dráhy a.s. linky v Praha
- IC 512 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- RE20 - Dresden – Ústí nad Labem – Litoměřice město/ Jízdní řád
- S12 - Poříčany – Nymburk/ Jízdní řád
- R43 - Praha – Neratovice – Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- SC 240 - Čadca – Praha hl. n./ Jízdní řád
- V42 - Chlumec n. Cidlinou – Městec Králové/ Jízdní řád
- R19 - Praha – Česká Třebová – Brno/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád
- EX3 - Praha – Pardubice – Brno – Břeclav/ Jízdní řád
- OS 91090 - Praha-Vršovice – Roztoky u Prahy
- T4 - Praha hl. n. – Slaný/ Jízdní řád
- S8 - Praha – Vrané nad Vltavou – Čerčany/ Jízdní řád
- R9 - Praha – Havlíčkův Brod – Brno / Jihlava/ Jízdní řád
- U21 - Roudnice nad Labem – Bříza obec/ Jízdní řád
- EX7 - Břeclav – Přerov – Bohumín/ Jízdní řád
- L6 - Liberec – Černousy/ Jízdní řád
- OS 91164 - Nymburk hl. n. – Ledečko
- R16 - Praha – Plzeň – Klatovy – Železná Ruda/ Jízdní řád
- V51 - Stará Paka – Městec Králové/ Jízdní řád
- SC 505 - Praha hl. n. – Ostrava hl.n./ Jízdní řád