Jak do rybník Pokutník v Praha - Východ Autobus nebo Vlak?

Začátek
Konec
Hledání

Otázky a odpovědi

Jaké stanice jsou nejblíže rybník Pokutník?

Nejbližší stanice u rybník Pokutník jsou:

  • Petříkov (B) je 729 metrů daleko, 10 min pěšky.
  • Petříkov (A) je 748 metrů daleko, 10 min pěšky.

Která Autobus zastávka linky blízko rybník Pokutník?

Tyto Autobus zastávky blízko linky rybník Pokutník: 335, 461.

Moovit je nejlepší aplikace pro hromadnou dopravu na světě.
Podpora přes 3000 měst v 92+ městech po celém světě!
Google Play badge AppStore badge

Veřejná doprava do rybník Pokutník v Praha - Východ

Přemýšlíte, jak se dostat do rybník Pokutník v Praha - Východ, Česká republika? Moovit vám pomůže najít nejlepší cestu k rybník Pokutník s pokyny krok po kroku od nejbližší stanice hromadné dopravy.

Moovit poskytuje mapy zdarma a živé pokyny, které vám pomohou navigovat se městem. Podívejte se na jízdní řády, cesty, plány a zjistěte, jak dlouho to trvá se v reálném čase dostat k rybník Pokutník.

Hledáte nejbližší zastávku nebo stanici do rybník Pokutník? Mrkněte se na tento seznam zastávek, které jsou nejblíže vašemu cíli: Petříkov (B); Petříkov (A).

K rybník Pokutník se můžete dostat Autobus nebo Vlak. Toto jsou linky a cesty, které mají zastávky v okolí - Autobus: 335, 461.

Chcete se podívat, jestli vás k cíli nedostane nějaká cesta dřív? Moovit vám pomůže najít alternativní cesty nebo časy. Získejte jednoduše pokyny a směr od a do rybník Pokutník z aplikace Moovit nebo webové stránky.

Děláme jízdu do rybník Pokutník jednoduchou, proto více než 460 milionů uživatelů, včetně uživatelů v Praha - Východ, věří Moovitu jako nejlepší aplikaci hromadné dopravy. Nemusíte stahovat jednotlivé aplikace pro autobus a vlak, Moovit je aplikace, která má vše, a která vám pomůže najít ty nejlepší časy autobusů a vlaků.

rybník Pokutník, Praha - Východ
Moovit - Vaše aplikace pro hromadnou dopravu na Android a iOS
Moovit Snadnější cesta do rybník Pokutník pomocí aplikace!