Jízdní řád 13 – Nádraží Hostivař
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Olšanské Hřbitovy (A) | 22:48 | 23:08 | 23:28 |
Flora (A) | 22:49 | 23:09 | 23:29 |
Radhošťská (A) | 22:50 | 23:10 | 23:30 |
Jiřího Z Poděbrad (A) | 22:51 | 23:11 | 23:31 |
Vinohradská Tržnice (A) | 22:52 | 23:12 | 23:32 |
Italská (A) | 22:53 | 23:13 | 23:33 |
Muzeum (A) | 22:54 | 23:14 | 23:34 |
I. P. Pavlova (D) | 22:56 | 23:16 | 23:36 |
Náměstí Míru (B) | 22:57 | 23:17 | 23:37 |
Jana Masaryka (B) | 22:59 | 23:19 | 23:39 |
Krymská (B) | 23:00 | 23:20 | 23:40 |
Ruská (B) | 23:01 | 23:21 | 23:41 |
Vršovické Náměstí (B) | 23:03 | 23:23 | 23:43 |
Čechovo Náměstí (B) | 23:04 | 23:24 | 23:44 |
Koh-I-Noor (B) | 23:05 | 23:25 | 23:45 |
Slavia - Nádraží Eden (B) | 23:06 | 23:26 | 23:46 |
Kubánské Náměstí (B) | 23:08 | 23:28 | 23:48 |
Průběžná (B) | 23:09 | 23:29 | 23:49 |
Na Hroudě (B) | 23:10 | 23:30 | 23:50 |
Staré Strašnice (B) | 23:11 | 23:31 | 23:51 |
Radošovická (B) | 23:13 | 23:33 | 23:53 |
Dubečská (B) | 23:14 | 23:34 | 23:54 |
Nádraží Zahradní Město (B) | 23:15 | 23:35 | 23:55 |
Zahradní Město (B) | 23:16 | 23:36 | 23:56 |
Sídliště Zahradní Město (B) | 23:17 | 23:37 | 23:57 |
Obchodní Centrum Hostivař (B) | 23:18 | 23:38 | 23:58 |
Na Groši (B) | 23:19 | 23:39 | 23:59 |
Hostivařská (B) | 23:20 | 23:40 | 0:00 |
Nádraží Hostivař (V) | 23:22 | 23:42 | 0:02 |
Jízdní řád DPP Light Rail – 13 (Nádraží Hostivař)
Jízdní řád Light Rail společnosti DPP na trase 13, Nádraží Hostivař, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Olšanské Hřbitovy (A) stanice do Nádraží Hostivař (V) stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Light Rail k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 13 z Praha 3 do Praha 15.