13
Jízdní řád 13 – Krematorium Strašnice
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Čechovo Náměstí | 19:48 | 20:33 |
Vršovické Náměstí | 19:49 | 20:34 |
Ruská | 19:50 | 20:35 |
Krymská | 19:51 | 20:36 |
Jana Masaryka | 19:52 | 20:37 |
Náměstí Míru | 19:54 | 20:39 |
I. P. Pavlova | 19:55 | 20:40 |
Muzeum | 19:56 | 20:41 |
Italská | 19:58 | 20:43 |
Vinohradská Tržnice | 19:59 | 20:44 |
Jiřího Z Poděbrad | 20:00 | 20:45 |
Radhošťská | 20:02 | 20:47 |
Flora | 20:03 | 20:48 |
Olšanské Hřbitovy | 20:04 | 20:49 |
Želivského | 20:06 | 20:51 |
Želivského | 20:07 | 20:52 |
Vinohradské Hřbitovy | 20:08 | 20:53 |
Krematorium Strašnice | 20:09 | 20:54 |
Jízdní řád DPP Light Rail – 13 (Krematorium Strašnice)
Jízdní řád Light Rail společnosti DPP na trase 13, Krematorium Strašnice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Čechovo Náměstí stanice do Krematorium Strašnice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Light Rail k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP.