Jízdní řád 182 – Vysočanská
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 | Odjezd č. #15 | Odjezd č. #16 | Odjezd č. #17 | Odjezd č. #18 | Odjezd č. #19 | Odjezd č. #20 | Odjezd č. #21 | Odjezd č. #22 | Odjezd č. #23 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vinoř | - | - | - | 5:54 | 6:09 | 6:22 | 6:37 | 6:50 | 7:05 | 7:20 | 7:35 | 7:50 | 14:41 | - | 15:21 | 15:41 | 16:01 | 16:21 | 16:41 | 17:01 | 17:21 | 17:41 | 18:04 |
Lohenická | - | - | - | 5:55 | 6:10 | 6:23 | 6:38 | 6:51 | 7:06 | 7:21 | 7:36 | 7:51 | 14:42 | - | 15:22 | 15:42 | 16:02 | 16:22 | 16:42 | 17:02 | 17:22 | 17:42 | 18:05 |
Vinořský Hřbitov | - | - | - | 5:56 | 6:11 | 6:24 | 6:39 | 6:52 | 7:07 | 7:22 | 7:37 | 7:52 | 14:43 | - | 15:23 | 15:43 | 16:03 | 16:23 | 16:43 | 17:03 | 17:23 | 17:43 | 18:06 |
Bukovinská | - | - | - | 5:57 | 6:12 | 6:25 | 6:40 | 6:53 | 7:08 | 7:23 | 7:38 | 7:53 | 14:44 | - | 15:24 | 15:44 | 16:04 | 16:24 | 16:44 | 17:04 | 17:24 | 17:44 | 18:07 |
Rousínovská | - | - | - | 5:58 | 6:13 | 6:26 | 6:41 | 6:54 | 7:09 | 7:24 | 7:39 | 7:54 | 14:45 | - | 15:25 | 15:45 | 16:05 | 16:25 | 16:45 | 17:05 | 17:25 | 17:45 | 18:08 |
Ctěnický Zámek | - | - | - | 6:00 | 6:15 | 6:28 | 6:43 | 6:56 | 7:11 | 7:26 | 7:41 | 7:56 | 14:47 | - | 15:27 | 15:47 | 16:07 | 16:27 | 16:47 | 17:07 | 17:27 | 17:47 | 18:10 |
Kbelský Hřbitov | 5:17 | 5:32 | 5:47 | 6:02 | 6:17 | 6:30 | 6:45 | 6:58 | 7:13 | 7:28 | 7:43 | 7:58 | 14:49 | 15:09 | 15:29 | 15:49 | 16:09 | 16:29 | 16:49 | 17:09 | 17:29 | 17:49 | 18:12 |
Zamašská | 5:18 | 5:33 | 5:48 | 6:03 | 6:18 | 6:31 | 6:46 | 6:59 | 7:14 | 7:29 | 7:44 | 7:59 | 14:50 | 15:10 | 15:30 | 15:50 | 16:10 | 16:30 | 16:50 | 17:10 | 17:30 | 17:50 | 18:13 |
Sovenická | 5:19 | 5:34 | 5:49 | 6:04 | 6:19 | 6:32 | 6:47 | 7:00 | 7:15 | 7:30 | 7:45 | 8:00 | 14:51 | 15:11 | 15:31 | 15:51 | 16:11 | 16:31 | 16:51 | 17:11 | 17:31 | 17:51 | 18:14 |
Bakovská | 5:21 | 5:36 | 5:51 | 6:06 | 6:21 | 6:34 | 6:49 | 7:02 | 7:17 | 7:32 | 7:47 | 8:02 | 14:53 | 15:13 | 15:33 | 15:53 | 16:13 | 16:33 | 16:53 | 17:13 | 17:33 | 17:53 | 18:16 |
Kbely | 5:22 | 5:37 | 5:52 | 6:07 | 6:22 | 6:35 | 6:50 | 7:03 | 7:18 | 7:33 | 7:48 | 8:03 | 14:54 | 15:14 | 15:34 | 15:54 | 16:14 | 16:34 | 16:54 | 17:14 | 17:34 | 17:54 | 18:17 |
Kbelský Pivovar | 5:23 | 5:38 | 5:53 | 6:08 | 6:23 | 6:36 | 6:51 | 7:04 | 7:19 | 7:34 | 7:49 | 8:04 | 14:55 | 15:15 | 15:35 | 15:55 | 16:15 | 16:35 | 16:55 | 17:15 | 17:35 | 17:55 | 18:18 |
Huntířovská | 5:24 | 5:39 | 5:54 | 6:09 | 6:24 | 6:37 | 6:52 | 7:05 | 7:20 | 7:35 | 7:50 | 8:05 | 14:56 | 15:16 | 15:36 | 15:56 | 16:16 | 16:36 | 16:56 | 17:16 | 17:36 | 17:56 | 18:19 |
Letecké Muzeum | 5:24 | 5:39 | 5:54 | 6:09 | 6:24 | 6:37 | 6:52 | 7:06 | 7:21 | 7:36 | 7:51 | 8:06 | 14:57 | 15:17 | 15:37 | 15:57 | 16:17 | 16:37 | 16:57 | 17:17 | 17:37 | 17:57 | 18:20 |
Důstojnické Domy | 5:25 | 5:40 | 5:55 | 6:10 | 6:25 | 6:38 | 6:53 | 7:07 | 7:22 | 7:37 | 7:52 | 8:07 | 14:58 | 15:18 | 15:38 | 15:58 | 16:18 | 16:38 | 16:58 | 17:18 | 17:38 | 17:58 | 18:21 |
U Vodojemu | 5:26 | 5:41 | 5:56 | 6:11 | 6:26 | 6:39 | 6:54 | 7:08 | 7:23 | 7:38 | 7:53 | 8:08 | 14:59 | 15:19 | 15:39 | 15:59 | 16:19 | 16:39 | 16:59 | 17:19 | 17:39 | 17:59 | 18:22 |
Letňany | 5:29 | 5:44 | 5:59 | 6:14 | 6:29 | 6:42 | 6:57 | 7:11 | 7:26 | 7:41 | 7:56 | 8:11 | 15:02 | 15:22 | 15:42 | 16:02 | 16:22 | 16:42 | 17:02 | 17:22 | 17:42 | 18:02 | 18:25 |
Letňanská | 5:31 | 5:46 | 6:01 | 6:16 | 6:31 | 6:44 | 6:59 | 7:13 | 7:28 | 7:43 | 7:58 | 8:13 | 15:04 | 15:24 | 15:44 | 16:04 | 16:24 | 16:44 | 17:04 | 17:24 | 17:44 | 18:04 | 18:27 |
Nový Prosek | 5:32 | 5:47 | 6:02 | 6:17 | 6:32 | 6:45 | 7:00 | 7:14 | 7:29 | 7:44 | 7:59 | 8:14 | 15:05 | 15:25 | 15:45 | 16:05 | 16:25 | 16:45 | 17:05 | 17:25 | 17:45 | 18:05 | 18:28 |
Prosek | 5:33 | 5:48 | 6:03 | 6:18 | 6:33 | 6:46 | 7:01 | 7:15 | 7:30 | 7:45 | 8:00 | 8:15 | 15:06 | 15:26 | 15:46 | 16:06 | 16:26 | 16:46 | 17:06 | 17:26 | 17:46 | 18:06 | 18:29 |
Nad Jetelkou | 5:35 | 5:50 | 6:05 | 6:20 | 6:35 | 6:48 | 7:03 | 7:17 | 7:32 | 7:47 | 8:02 | 8:17 | 15:08 | 15:28 | 15:48 | 16:08 | 16:28 | 16:48 | 17:08 | 17:28 | 17:48 | 18:08 | 18:31 |
Vysočanská | 5:38 | 5:53 | 6:08 | 6:23 | 6:38 | 6:51 | 7:06 | 7:20 | 7:35 | 7:50 | 8:05 | 8:20 | 15:11 | 15:31 | 15:51 | 16:11 | 16:31 | 16:51 | 17:11 | 17:31 | 17:51 | 18:11 | 18:34 |
Jízdní řád DPP Bus – 182 (Vysočanská)
Jízdní řád Bus společnosti DPP na trase 182, Vysočanská, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vinoř stanice do Vysočanská stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 182 z Praha 19 do Praha 9.