183
Jízdní řád 183 – Prosek
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Vozovna Kobylisy | 0:06 |
Bojasova | 0:07 |
Šimůnkova | 0:08 |
Sídliště Ďáblice | 0:09 |
Třebenická | 0:10 |
Třebenická | 0:11 |
Střížkov | 0:13 |
Sídliště Prosek | 0:14 |
Prosek | 0:15 |
Jízdní řád DPP Bus – 183 (Prosek)
Jízdní řád Bus společnosti DPP na trase 183, Prosek, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vozovna Kobylisy stanice do Prosek stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 183 z Praha 8 do Praha 9.