Jízdní řád 191 – Obchodní Centrum Ruzyně
Odjezd ze stanice Na Knížecí
Víkendy | sobota | neděle |
---|---|---|
8:26 | 7:39 | 7:24 |
8:56 | 8:09 | 8:04 |
9:06 | 8:39 | 8:44 |
9:29 | 9:09 | 9:24 |
9:53 | 9:36 | 9:54 |
10:05 | 10:00 | 10:24 |
10:29 | 10:24 | 10:54 |
10:53 | 10:48 | 11:24 |
11:05 | 11:12 | 11:54 |
11:29 | 11:36 | 12:24 |
11:53 | 12:00 | 12:48 |
12:05 | 12:24 | 13:12 |
12:29 | 12:48 | 13:36 |
12:53 | 13:12 | 14:00 |
13:05 | 13:36 | 14:24 |
13:29 | 14:00 | 14:48 |
13:53 | 14:24 | 15:12 |
14:17 | 14:48 | 15:36 |
14:37 | 15:12 | 16:00 |
14:57 | 15:36 | 16:24 |
15:17 | 16:00 | 16:48 |
15:37 | 16:24 | 17:12 |
15:57 | 16:48 | 17:36 |
16:17 | 17:12 | 18:00 |
16:37 | 17:36 | 18:24 |
16:57 | 18:00 | 19:12 |
17:17 | 18:24 | 19:39 |
17:37 | 19:12 | 20:09 |
18:07 | 19:39 | - |
18:27 | 20:09 | - |
19:09 | - | - |
19:33 | - | - |
19:45 | - | - |
20:39 | - | - |
Jízdní řád DPP Bus – 191 (Obchodní Centrum Ruzyně)
Jízdní řád Bus společnosti DPP na trase 191, Obchodní Centrum Ruzyně, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Na Knížecí stanice do Obchodní Centrum Ruzyně stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 191 z Na Knížecí do Obchodní Centrum Ruzyně.