Jízdní řád 202 – Karlovy Vary, Terminál
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Kraslice, Aut. St. | 5:15 | - | 16:35 | 17:00 |
Kraslice, Město | 5:20 | - | 16:38 | 17:05 |
Kraslice, Nem. | 5:22 | - | 16:40 | 17:07 |
Kraslice, Krajka | 5:24 | - | 16:42 | 17:09 |
Rotava, Smolná, Závodiště | 5:26 | - | 16:44 | 17:11 |
Rotava, Smolná | 5:28 | - | 16:46 | 17:13 |
Rotava, Zátiší | 5:31 | - | 16:49 | 17:16 |
Rotava, Sídliště | 5:35 | - | 16:53 | 17:20 |
Rotava, Pož. Zbroj. | 5:37 | - | 16:55 | 17:22 |
Rotava, Škoda | 5:39 | - | 16:57 | 17:24 |
Rotava, Aut. St. | 5:40 | - | 16:58 | 17:25 |
Rotava, Parlament | 5:42 | - | 16:59 | 17:27 |
Jindřichovice | 5:51 | - | 17:06 | 17:36 |
Jindřichovice, U Vysílače | 5:53 | - | 17:08 | 17:38 |
Jindřichovice, Mezihorská | 5:54 | - | 17:10 | 17:39 |
Dolní Nivy | 5:59 | - | 17:14 | 17:44 |
Dolní Nivy, Horní Rozmyšl | 6:01 | - | 17:16 | 17:46 |
Vřesová, Kombinát | 6:08 | 15:10 | 17:20 | 17:53 |
Vřesová, Rozc. | 6:09 | 15:13 | 17:22 | 17:54 |
Chodov, Stará Chodovská | 6:11 | 15:15 | - | 17:56 |
Vintířov, Keramzitka | - | - | 17:24 | - |
Vintířov, Velkolom Jiří | - | - | 17:28 | - |
Chodov, Sídliště | 6:15 | 15:18 | - | 18:00 |
Vintířov | - | - | 17:30 | - |
Chodov, Osada Chranišov | - | - | 17:31 | - |
Chodov, Záv. Klub | - | - | 17:33 | - |
Chodov, Aut. Nádr. | 6:23 | 15:21 | 17:35 | 18:05 |
Mírová | 6:27 | 15:25 | 17:38 | 18:09 |
Mírová, Rozc. Jimlíkov | 6:28 | 15:26 | 17:39 | 18:10 |
Jenišov, Osada Rozc. | 6:30 | 15:28 | 17:41 | 18:12 |
Karlovy Vary, Počerny | 6:33 | 15:31 | 17:45 | 18:15 |
Karlovy Vary, Počernická | 6:34 | - | 17:47 | 18:16 |
Karlovy Vary, Stará Role, U Lékárny | - | 15:36 | - | - |
Karlovy Vary, Na Kopečku | 6:35 | - | 17:48 | 18:17 |
Karlovy Vary, Krátká | - | 15:39 | - | - |
Karlovy Vary, Rozc. U Koníčka | 6:37 | 15:42 | 17:50 | 18:19 |
Karlovy Vary, Pivovar | - | 15:44 | - | - |
Karlovy Vary, Elite | - | 15:47 | - | - |
Karlovy Vary, Terminál | 6:43 | 15:50 | 17:53 | 18:25 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Vintířov, Velkolom Jiří | 17:20 |
Vintířov | 17:22 |
Chodov, Osada Chranišov | 17:24 |
Chodov, Záv. Klub | 17:26 |
Chodov, Aut. Nádr. | 17:27 |
Mírová | 17:30 |
Mírová, Rozc. Jimlíkov | 17:31 |
Jenišov, Osada Rozc. | 17:33 |
Karlovy Vary, Počerny | 17:37 |
Karlovy Vary, Počernická | 17:39 |
Karlovy Vary, Na Kopečku | 17:40 |
Karlovy Vary, Rozc. U Koníčka | 17:42 |
Karlovy Vary, Terminál | 17:45 |
Jízdní řád Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. Bus – 202 (Karlovy Vary, Terminál)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. na trase 202, Karlovy Vary, Terminál, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kraslice, Aut. St. stanice do Karlovy Vary, Terminál stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s..