218
Jízdní řád 218 – Děčín, Aut. Nádr.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Děčín, Na Vyhlídce | 11:40 | 18:10 |
Děčín, U Zámečku | 11:43 | 18:13 |
Děčín, Netex | 11:44 | 18:14 |
Děčín, Kovočas | 11:45 | 18:15 |
Děčín, Růžek | 11:46 | 18:16 |
Děčín, Žlíbek | 11:47 | 18:17 |
Děčín, U Divadla | 11:48 | 18:18 |
Děčín, Teplická | 11:49 | 18:19 |
Děčín, Prokopa Holého | 11:50 | 18:20 |
Děčín, Hlavní Nádraží | 11:51 | 18:21 |
Děčín, Aut. Nádr. | 11:52 | 18:22 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Děčín, Horní Oldřichov | Děčín, U Zámečku | Děčín, Netex | Děčín, Kovočas | Děčín, Růžek | Děčín, Žlíbek | Děčín, U Divadla | Děčín, Teplická | Děčín, Prokopa Holého | Děčín, Hlavní Nádraží | Děčín, Aut. Nádr. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:00 | 5:03 | 5:04 | 5:06 | 5:07 | 5:08 | 5:09 | 5:10 | 5:11 | 5:12 | 5:13 |
6:00 | 6:03 | 6:04 | 6:06 | 6:07 | 6:08 | 6:09 | 6:10 | 6:11 | 6:12 | 6:13 |
7:00 | 7:03 | 7:04 | 7:06 | 7:07 | 7:08 | 7:09 | 7:10 | 7:11 | 7:12 | 7:13 |
8:00 | 8:03 | 8:04 | 8:06 | 8:07 | 8:08 | 8:09 | 8:10 | 8:11 | 8:12 | 8:13 |
9:00 | 9:03 | 9:04 | 9:06 | 9:07 | 9:08 | 9:09 | 9:10 | 9:11 | 9:12 | 9:13 |
10:00 | 10:03 | 10:04 | 10:06 | 10:07 | 10:08 | 10:09 | 10:10 | 10:11 | 10:12 | 10:13 |
11:00 | 11:03 | 11:04 | 11:06 | 11:07 | 11:08 | 11:09 | 11:10 | 11:11 | 11:12 | 11:13 |
12:00 | 12:03 | 12:04 | 12:06 | 12:07 | 12:08 | 12:09 | 12:10 | 12:11 | 12:12 | 12:13 |
13:00 | 13:03 | 13:04 | 13:06 | 13:07 | 13:08 | 13:09 | 13:10 | 13:11 | 13:12 | 13:13 |
14:00 | 14:03 | 14:04 | 14:06 | 14:07 | 14:08 | 14:09 | 14:10 | 14:11 | 14:12 | 14:13 |
15:00 | 15:03 | 15:04 | 15:06 | 15:07 | 15:08 | 15:09 | 15:10 | 15:11 | 15:12 | 15:13 |
16:00 | 16:03 | 16:04 | 16:06 | 16:07 | 16:08 | 16:09 | 16:10 | 16:11 | 16:12 | 16:13 |
17:00 | 17:03 | 17:04 | 17:06 | 17:07 | 17:08 | 17:09 | 17:10 | 17:11 | 17:12 | 17:13 |
18:00 | 18:03 | 18:04 | 18:06 | 18:07 | 18:08 | 18:09 | 18:10 | 18:11 | 18:12 | 18:13 |
19:00 | 19:03 | 19:04 | 19:06 | 19:07 | 19:08 | 19:09 | 19:10 | 19:11 | 19:12 | 19:13 |
20:00 | 20:03 | 20:04 | 20:06 | 20:07 | 20:08 | 20:09 | 20:10 | 20:11 | 20:12 | 20:13 |
Jízdní řád Dopravní podnik města Děčína, a.s. Bus – 218 (Děčín, Aut. Nádr.)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Děčína, a.s. na trase 218, Děčín, Aut. Nádr., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Děčín, Na Vyhlídce stanice do Děčín, Aut. Nádr. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Děčína, a.s..