22
Jízdní řád 22 – Vozovna Pankrác Jízdní řád na úterý až čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Nádraží Hostivař 18:37 - 19:04 19:18 Hostivařská 18:38 - 19:05 19:19 Na Groši 18:39 - 19:06 19:20 Obchodní Centrum Hostivař 18:40 - 19:07 19:21 Sídliště Zahradní Město 18:41 - 19:08 19:22 Zahradní Město 18:43 18:48 19:10 19:24 Nádraží Zahradní Město 18:44 18:49 19:11 19:25 Dubečská 18:45 18:50 19:12 19:26 Radošovická 18:46 18:51 19:13 19:27 Staré Strašnice 18:47 18:52 19:14 19:28 Na Hroudě 18:48 18:53 19:15 19:29 Průběžná 18:49 18:54 19:16 19:30 Kubánské Náměstí 18:51 18:56 19:18 19:31 Slavia - Nádraží Eden 18:52 18:57 19:19 19:32 Koh-I-Noor 18:54 18:59 19:21 19:34 Bohemians 18:56 19:01 19:23 19:36 Nádraží Vršovice 18:57 19:02 19:24 19:37 Otakarova 18:58 19:03 19:25 19:38 Náměstí Bratří Synků 19:00 19:05 19:27 19:40 Nuselská Radnice 19:01 19:06 19:28 19:41 Palouček 19:02 19:07 19:29 19:42 Pražského Povstání 19:04 19:09 19:31 19:44 Kotorská 19:05 19:10 19:32 19:45 Na Veselí 19:06 19:11 19:33 19:46 Vozovna Pankrác 19:08 19:13 19:35 19:48
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Nádraží Hostivař - - 23:34 - Hostivařská - - 23:35 - Na Groši - - 23:36 - Obchodní Centrum Hostivař - - 23:37 - Sídliště Zahradní Město - - 23:38 - Zahradní Město 20:19 21:48 23:40 23:39 Nádraží Zahradní Město 20:20 21:49 23:41 23:40 Dubečská 20:21 21:50 23:42 23:41 Radošovická 20:22 21:51 23:43 23:42 Staré Strašnice 20:23 21:52 23:44 23:43 Na Hroudě 20:24 21:53 23:45 23:44 Průběžná 20:25 21:54 23:46 23:45 Kubánské Náměstí 20:26 21:55 23:47 23:46 Slavia - Nádraží Eden 20:27 21:56 23:48 23:47 Koh-I-Noor 20:29 21:58 23:50 23:49 Bohemians 20:31 22:00 23:52 23:51 Nádraží Vršovice 20:32 22:01 23:53 23:52 Otakarova 20:33 22:02 23:54 23:53 Náměstí Bratří Synků 20:35 22:04 23:56 23:55 Nuselská Radnice 20:36 22:05 23:57 23:56 Palouček 20:37 22:06 23:58 23:57 Pražského Povstání 20:39 22:08 0:00 23:59 Kotorská 20:40 22:09 0:01 0:00 Na Veselí 20:41 22:10 0:02 0:01 Vozovna Pankrác 20:43 22:11 0:03 0:02
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Nádraží Hostivař 22:12 - 23:34 - - Hostivařská 22:13 - 23:35 - - Na Groši 22:14 - 23:36 - - Obchodní Centrum Hostivař 22:15 - 23:37 - - Sídliště Zahradní Město 22:16 - 23:38 - - Zahradní Město 22:18 22:38 23:40 23:39 23:57 Nádraží Zahradní Město 22:19 22:39 23:41 23:40 23:58 Dubečská 22:20 22:40 23:42 23:41 23:59 Radošovická 22:21 22:41 23:43 23:42 0:00 Staré Strašnice 22:22 22:42 23:44 23:43 0:01 Na Hroudě 22:23 22:43 23:45 23:44 0:02 Průběžná 22:24 22:44 23:46 23:45 0:03 Kubánské Náměstí 22:25 22:45 23:47 23:46 0:04 Slavia - Nádraží Eden 22:26 22:46 23:48 23:47 0:05 Koh-I-Noor 22:28 22:48 23:50 23:49 0:07 Bohemians 22:30 22:50 23:52 23:51 0:09 Nádraží Vršovice 22:31 22:51 23:53 23:52 0:10 Otakarova 22:32 22:52 23:54 23:53 0:11 Náměstí Bratří Synků 22:34 22:54 23:56 23:55 0:13 Nuselská Radnice 22:35 22:55 23:57 23:56 0:14 Palouček 22:36 22:56 23:58 23:57 0:15 Pražského Povstání 22:38 22:58 0:00 23:59 0:17 Kotorská 22:39 22:59 0:01 0:00 0:18 Na Veselí 22:40 23:00 0:02 0:01 0:19 Vozovna Pankrác 22:41 23:01 0:03 0:02 0:20
Jízdní řád DPP Light Rail – 22 (Vozovna Pankrác) Jízdní řád Light Rail společnosti DPP na trase 22, Vozovna Pankrác, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Nádraží Hostivař stanice do Vozovna Pankrác stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Light Rail k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 22 z Praha 10 do Praha 4.
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 22