Linka 22
Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař
DPP
Jízdní řád a zastávky DPP 22 tramvaj (Aktualizováno)
22 tramvaj ה má 25 stanic odjíždí z Nádraží Hostivař a končí v Vozovna Pankrác.
Vyberte 22 tramvaj stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Vozovna Pankrác (25 zastávek)
Nádraží Hostivař
Hostivařská
Na Groši
Obchodní Centrum Hostivař
Sídliště Zahradní Město
Zahradní Město
Nádraží Zahradní Město
Dubečská
Radošovická
Staré Strašnice
Na Hroudě
Průběžná
Kubánské Náměstí
Slavia - Nádraží Eden
Koh-I-Noor
Bohemians
Nádraží Vršovice
Otakarova
Náměstí Bratří Synků
Nuselská Radnice
Palouček
Pražského Povstání
Kotorská
Na Veselí
Vozovna Pankrác
22 Často kladené dotazy
V kolik začne 22 tramvaj fungovat?
Služby na 22 tramvaj začínají v 00:17 dne pondělí.
V kolik přestává 22 tramvaj fungovat?
Služby na 22 tramvaj končí v 00:17 dne pondělí.
V kolik dorazí 22 tramvaj?
Kdy přijde linka Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař Tramvaj? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bílá Hora - Vypich - Zahradní Město - Nádraží Hostivař Tramvaj, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 22 tramvaj stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 22. tramvaj stanice.
22 tramvaj Jízdní řád
22 tramvaj linka je v provozu pondělí, sobota, neděle. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 20:19 - 23:52
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 00:17 | Jediný odjezd |
út | Nefunguje | Nefunguje |
st | Nefunguje | Nefunguje |
čt | Nefunguje | Nefunguje |
pá | Nefunguje | Nefunguje |
so | 20:19 - 23:39 | 5 - 106 |
ne | 20:19 - 23:52 | 87 - 126 |
Provozní upozornění pro DPP tramvaj
Zobrazit všechny aktualizace na 22 (od Nádraží Hostivař), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních tramvaj, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 22 v reálném čase. (Vozovna Pankrác) a sledujte, jak se tramvaj pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o DPP.
Jízdné za linku 22 tramvaj
Ceny DPP 22 (Vozovna Pankrác) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek DPP najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách DPP.
22 (DPP)
První zastávka 22 tramvaj cesty je Nádraží Hostivař a poslední zastávka je Vozovna Pankrác. 22 (Vozovna Pankrác) je v provozu během pondělí, sobota, neděle.
Další informace: 22 má 25 stanic a celková doba cesty je zhruba 24 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí DPP navrhované cesty, tramvaj sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 22 tramvaj stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a tramvaj jízdní řád pro 22 tramvaj, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 22 sledovač Tramvaj v reálném čase
Sledujte linku 22 (Vozovna Pankrác) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 22 tramvaj nebo živou aplikaci pro sledování DPP tramvaj a nikdy nezmeškejte svůj tramvaj.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro DPP nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro DPP a jakýkoli tramvaj, včetně linky 22, v Praha
22 - Alternativní cíle
- 22 - Bílá Hora / Jízdní řád
- 22 - Nádraží Hostivař / Jízdní řád
- 22 - Vozovna Motol / Jízdní řád
- 22 - Vozovna Strašnice / Jízdní řád
- 22 - Vozovna Strašnice / Jízdní řád
- 22 - Vozovna Vokovice / Jízdní řád
- 22 - Vozovna Vokovice / Jízdní řád
- 22 - Vozovna Žižkov / Jízdní řád
- 22 - Vypich / Jízdní řád
- 22 - Zahradní Město / Jízdní řád
- 22 - Ústřední Dílny Dp / Jízdní řád
DPP linky v Praha
- 6 - Vysočanská - Kubánské náměstí/ Jízdní řád
- 13 - Čechovo náměstí - Olšanské hřbitovy/ Jízdní řád
- 97 - Bílá Hora - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 90 - Olšanské hřbitovy - Lazarská / Palackého náměstí/ Jízdní řád
- 31 - Palmovka - Spojovací/ Jízdní řád
- 21 - Radlická - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 16 - Sídliště Řepy - Kotlářka - Ústřední dílny Dopravního podniku/ Jízdní řád
- 11 - Spojovací - Spořilov/ Jízdní řád
- 7 - Radlická - Lehovec/ Jízdní řád
- 12 - Výstaviště - Sídliště Barrandov/ Jízdní řád
- 2 - Sídliště Petřiny - Nádraží Braník/ Jízdní řád
- 24 - Vozovna Kobylisy - Náměstí bratří Synků/ Jízdní řád
- 91 - Divoká Šárka - Staré Strašnice/ Jízdní řád
- 3 - Březiněveská - Nádraží Braník - Sídliště Modřany/ Jízdní řád
- 26 - Dědina - Nádraží Hostivař/ Jízdní řád
- 34 - Libeňský most - Vozovna Kobylisy/ Jízdní řád
- 98 - Sídliště Řepy - Spojovací/ Jízdní řád
- 25 - Bílá Hora - Lehovec/ Jízdní řád
- 94 - Slivenec - Lehovec/ Jízdní řád
- 93 - Sídliště Ďáblice - Vozovna Pankrác/ Jízdní řád