237
Jízdní řád 237 – Děčín, Nemocnice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Děčín, Chrochvice | 14:01 |
Děčín, Pošta | 14:02 |
Děčín, Želenice | 14:05 |
Děčín, Kozinova | 14:07 |
Děčín, Žatecká | 14:08 |
Děčín, Želenická | 14:09 |
Děčín, Dopravní Podnik | 14:10 |
Děčín, Diana | 14:12 |
Děčín, Kovošrot | 14:14 |
Děčín, Alusuisse | 14:16 |
Děčín, Ferox | 14:17 |
Děčín, Desta | 14:18 |
Děčín, Hlavní Nádraží | 14:23 |
Děčín, Tyršův Most | 14:25 |
Děčín, Tyršova | 14:27 |
Děčín, Masarykovo Nám. | 14:29 |
Děčín, Myslbekova | 14:31 |
Děčín, Narex | 14:33 |
Děčín, Škola | 14:35 |
Děčín, Liliová | 14:36 |
Děčín, Kamenická | 14:37 |
Děčín, Nemocnice | 14:38 |
Jízdní řád Dopravní podnik města Děčína, a.s. Bus – 237 (Děčín, Nemocnice)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Děčína, a.s. na trase 237, Děčín, Nemocnice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Děčín, Chrochvice stanice do Děčín, Nemocnice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Děčína, a.s..