237
Jízdní řád 237 – Děčín, Aut. Nádr.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Děčín, Chrochvice | 5:00 | 5:40 | 6:34 | 8:00 | 9:56 | 13:00 | 13:35 | - | 15:01 | 15:31 | 16:30 | 17:35 | 18:05 | 22:00 |
Děčín, Pošta | 5:01 | 5:41 | 6:35 | 8:01 | 9:57 | 13:01 | 13:36 | - | 15:02 | 15:32 | 16:31 | 17:36 | 18:06 | 22:01 |
Děčín, Želenice | 5:04 | 5:44 | 6:38 | 8:04 | 10:00 | 13:04 | 13:39 | - | 15:05 | 15:35 | 16:34 | 17:39 | 18:09 | 22:04 |
Děčín, Kozinova | 5:05 | 5:45 | 6:39 | 8:05 | 10:01 | 13:05 | 13:40 | - | 15:06 | 15:36 | 16:35 | 17:40 | 18:10 | 22:05 |
Děčín, Žatecká | 5:06 | 5:46 | 6:40 | 8:06 | 10:02 | 13:06 | 13:41 | - | 15:07 | 15:37 | 16:36 | 17:41 | 18:11 | 22:06 |
Děčín, Želenická | 5:07 | 5:47 | 6:41 | 8:07 | 10:03 | 13:07 | 13:42 | - | 15:08 | 15:38 | 16:37 | 17:42 | 18:12 | 22:07 |
Děčín, Dopravní Podnik | 5:08 | 5:48 | 6:42 | 8:08 | 10:04 | 13:08 | 13:43 | 14:35 | 15:09 | 15:39 | 16:38 | 17:43 | 18:13 | 22:08 |
Děčín, Kotva | - | - | - | 8:11 | 10:07 | - | - | - | 15:12 | - | - | - | - | - |
Děčín, Diana | 5:10 | 5:50 | 6:44 | 8:13 | 10:09 | 13:10 | 13:45 | 14:37 | 15:14 | 15:41 | 16:40 | 17:45 | 18:15 | 22:10 |
Děčín, Kovošrot | 5:12 | 5:52 | 6:46 | 8:15 | 10:11 | 13:12 | 13:47 | 14:39 | 15:16 | 15:43 | 16:42 | 17:47 | 18:17 | 22:12 |
Děčín, Alusuisse | 5:13 | 5:53 | 6:47 | 8:16 | 10:12 | 13:13 | 13:48 | 14:40 | 15:17 | 15:44 | 16:43 | 17:48 | 18:18 | 22:13 |
Děčín, Ferox | 5:14 | 5:54 | 6:48 | 8:17 | 10:13 | 13:14 | 13:49 | 14:41 | 15:18 | 15:45 | 16:44 | 17:49 | 18:19 | 22:14 |
Děčín, Desta | 5:15 | 5:55 | 6:49 | 8:18 | 10:14 | 13:15 | 13:50 | 14:42 | 15:19 | 15:46 | 16:45 | 17:50 | 18:20 | 22:15 |
Děčín, Hlavní Nádraží | 5:18 | 5:58 | 6:52 | 8:21 | 10:17 | 13:18 | 13:53 | 14:45 | 15:22 | 15:49 | 16:48 | 17:53 | 18:23 | 22:18 |
Děčín, Aut. Nádr. | 5:20 | 6:00 | 6:54 | 8:23 | 10:19 | 13:20 | 13:55 | 14:47 | 15:24 | 15:51 | 16:50 | 17:55 | 18:25 | 22:20 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Děčín, Chrochvice | 6:00 | 14:06 | 18:04 |
Děčín, Pošta | 6:01 | 14:07 | 18:05 |
Děčín, Želenice | 6:04 | 14:10 | 18:08 |
Děčín, Kozinova | 6:05 | 14:11 | 18:09 |
Děčín, Žatecká | 6:06 | 14:12 | 18:10 |
Děčín, Želenická | 6:07 | 14:13 | 18:11 |
Děčín, Dopravní Podnik | 6:08 | 14:14 | 18:12 |
Děčín, Diana | 6:10 | 14:16 | 18:14 |
Děčín, Kovošrot | 6:12 | 14:18 | 18:16 |
Děčín, Alusuisse | 6:13 | 14:19 | 18:17 |
Děčín, Ferox | 6:14 | 14:20 | 18:18 |
Děčín, Desta | 6:15 | 14:21 | 18:19 |
Děčín, Hlavní Nádraží | 6:18 | 14:24 | 18:22 |
Děčín, Aut. Nádr. | 6:20 | 14:26 | 18:24 |
Jízdní řád Dopravní podnik města Děčína, a.s. Bus – 237 (Děčín, Aut. Nádr.)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Děčína, a.s. na trase 237, Děčín, Aut. Nádr., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Děčín, Chrochvice stanice do Děčín, Aut. Nádr. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Děčína, a.s..