25
Jízdní řád 25 – Vozovna Kobylisy
Jízdní řád na středa až pátek
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Lehovec | 9:32 | 18:13 | 23:51 |
Sídliště Hloubětín | 9:33 | 18:14 | 23:52 |
Hloubětín | 9:34 | 18:15 | 23:53 |
Starý Hloubětín | 9:35 | 18:16 | 23:54 |
Nademlejnská | 9:36 | 18:17 | 23:55 |
U Elektry | 9:37 | 18:18 | 23:56 |
Podkovářská | 9:38 | 18:19 | 23:57 |
Kabešova | 9:39 | 18:20 | 23:58 |
Nádraží Libeň | 9:40 | 18:21 | 23:59 |
Arena Libeň Jih | 9:42 | 18:23 | 0:01 |
Ocelářská | 9:43 | 18:24 | 0:02 |
Balabenka | 9:44 | 18:25 | 0:03 |
Palmovka | 9:46 | 18:27 | 0:05 |
Palmovka | 9:47 | 18:28 | - |
Palmovka | - | - | 0:06 |
Libeňský Zámek | 9:48 | 18:29 | - |
U Kříže | 9:49 | 18:30 | - |
Vosmíkových | 9:50 | 18:31 | - |
Bulovka | 9:51 | 18:32 | - |
Vychovatelna | 9:53 | 18:34 | - |
Invalidovna | - | - | 0:08 |
Urxova | - | - | 0:09 |
Křižíkova | - | - | 0:10 |
Karlínské Náměstí | - | - | 0:11 |
Florenc | - | - | 0:12 |
Těšnov | - | - | 0:13 |
Štvanice | - | - | 0:14 |
Vltavská | - | - | 0:16 |
Strossmayerovo Náměstí | - | - | 0:17 |
Veletržní Palác | - | - | 0:18 |
Výstaviště | - | - | 0:20 |
Nádraží Holešovice | - | - | 0:22 |
Trojská | - | - | 0:24 |
Okrouhlická | 9:54 | 18:35 | - |
Nad Trojou | - | - | 0:26 |
Hercovka | - | - | 0:27 |
Ke Stírce | 9:55 | 18:36 | 0:29 |
Kobylisy | 9:56 | 18:37 | 0:30 |
Březiněveská | 9:58 | 18:39 | 0:32 |
Líbeznická | 9:59 | 18:40 | 0:33 |
Vozovna Kobylisy | 10:01 | 18:42 | 0:35 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Lehovec | 23:51 |
Sídliště Hloubětín | 23:52 |
Hloubětín | 23:53 |
Starý Hloubětín | 23:54 |
Nademlejnská | 23:55 |
U Elektry | 23:56 |
Podkovářská | 23:57 |
Kabešova | 23:58 |
Nádraží Libeň | 23:59 |
Arena Libeň Jih | 0:01 |
Ocelářská | 0:02 |
Balabenka | 0:03 |
Palmovka | 0:05 |
Palmovka | 0:06 |
Invalidovna | 0:08 |
Urxova | 0:09 |
Křižíkova | 0:10 |
Karlínské Náměstí | 0:11 |
Florenc | 0:12 |
Těšnov | 0:13 |
Štvanice | 0:14 |
Vltavská | 0:16 |
Strossmayerovo Náměstí | 0:17 |
Veletržní Palác | 0:18 |
Výstaviště | 0:20 |
Nádraží Holešovice | 0:22 |
Trojská | 0:24 |
Nad Trojou | 0:26 |
Hercovka | 0:27 |
Ke Stírce | 0:29 |
Kobylisy | 0:30 |
Březiněveská | 0:32 |
Líbeznická | 0:33 |
Vozovna Kobylisy | 0:35 |
Jízdní řád DPP Light Rail – 25 (Vozovna Kobylisy)
Jízdní řád Light Rail společnosti DPP na trase 25, Vozovna Kobylisy, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Lehovec stanice do Vozovna Kobylisy stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Light Rail k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP.