Jízdní řád 267 – Olšanské Náměstí
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Habrová (B) | 7:33 |
Vackov (B) | 7:34 |
Olgy Havlové (B) | 7:35 |
Basilejské Náměstí (B) | 7:37 |
Olšanské Náměstí (D) | 7:42 |
Jízdní řád DPP Bus – 267 (Olšanské Náměstí)
Jízdní řád Bus společnosti DPP na trase 267, Olšanské Náměstí, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Habrová (B) stanice do Olšanské Náměstí (D) stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP.