Jízdní řád 311 – Hroznětín, Nám.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Karlovy Vary, Terminál | 6:50 |
Karlovy Vary, Bohatice, Most | 6:54 |
Sadov, Bor | 7:00 |
Sadov, Bor, Škola | 7:01 |
Sadov, Bor, Rozc. | 7:03 |
Sadov, Bor, Škola | 7:05 |
Sadov, Bor | 7:06 |
Sadov, Lesov, Rozc. | 7:08 |
Sadov, Lesov, Dolní Lesov | 7:09 |
Hájek, Nová Víska | 7:12 |
Hájek, Statek | 7:17 |
Hájek | 7:18 |
Sadov, Lesov | 7:20 |
Sadov | 7:22 |
Sadov, Škola | 7:24 |
Sadov, Podlesí | 7:27 |
Otovice, V Březinkách | 7:28 |
Otovice, Pošta | 7:30 |
Otovice, Sús | 7:31 |
Otovice, Pošta | 7:33 |
Otovice, V Březinkách | 7:35 |
Sadov, Podlesí | 7:36 |
Hroznětín, Velký Rybník | 7:39 |
Hroznětín, Ruprechtov, Rozc. | 7:40 |
Hroznětín, Nám. | 7:45 |
Jízdní řád Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. Bus – 311 (Hroznětín, Nám.)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. na trase 311, Hroznětín, Nám., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Karlovy Vary, Terminál stanice do Hroznětín, Nám. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s..