Jízdní řád 329 – Škvorec,Nám.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Skalka | 5:14 | 5:44 | 6:52 | 10:49 | 12:49 | 13:49 | 15:04 | 16:04 | 17:49 | 20:34 |
Michelangelova | 5:15 | 5:45 | 6:53 | 10:50 | 12:50 | 13:50 | 15:05 | 16:05 | 17:50 | 20:35 |
Plošná | 5:16 | 5:46 | 6:54 | 10:51 | 12:51 | 13:51 | 15:06 | 16:06 | 17:51 | 20:36 |
Mokřanská | 5:17 | 5:47 | 6:55 | 10:52 | 12:52 | 13:52 | 15:07 | 16:07 | 17:52 | 20:37 |
Myšlínská | 5:18 | 5:48 | 6:56 | 10:54 | 12:54 | 13:54 | 15:09 | 16:09 | 17:54 | 20:38 |
Kablo | 5:19 | 5:49 | 6:57 | 10:55 | 12:55 | 13:55 | 15:10 | 16:10 | 17:55 | 20:39 |
V Chotejně | 5:20 | 5:50 | 6:58 | 10:56 | 12:56 | 13:56 | 15:11 | 16:11 | 17:56 | 20:40 |
V Nových Domcích | 5:21 | 5:51 | 6:59 | 10:57 | 12:57 | 13:57 | 15:12 | 16:12 | 17:57 | 20:41 |
U Továren | 5:22 | 5:52 | 7:00 | 10:58 | 12:58 | 13:58 | 15:13 | 16:13 | 17:58 | 20:42 |
Továrny Hostivař | 5:23 | 5:53 | 7:01 | 10:59 | 12:59 | 13:59 | 15:14 | 16:14 | 17:59 | 20:43 |
Za Nadjezdem | 5:24 | 5:54 | 7:02 | 11:00 | 13:00 | 14:00 | 15:15 | 16:15 | 18:00 | 20:44 |
U Střediska | 5:25 | 5:55 | 7:03 | 11:01 | 13:01 | 14:01 | 15:16 | 16:16 | 18:01 | 20:45 |
Dolní Měcholupy | 5:26 | 5:56 | 7:04 | 11:02 | 13:02 | 14:02 | 15:17 | 16:17 | 18:02 | 20:46 |
K Dubečku | 5:27 | 5:57 | 7:05 | 11:03 | 13:03 | 14:03 | 15:18 | 16:18 | 18:03 | 20:47 |
Dubeček | 5:30 | 6:00 | 7:08 | 11:06 | 13:06 | 14:06 | 15:21 | 16:21 | 18:06 | 20:50 |
Lázeňka | 5:31 | 6:01 | 7:09 | 11:07 | 13:07 | 14:07 | 15:22 | 16:22 | 18:07 | 20:51 |
Za Pavilonem | 5:32 | 6:02 | 7:10 | 11:08 | 13:08 | 14:08 | 15:23 | 16:23 | 18:08 | 20:52 |
Škola Dubeč | 5:33 | 6:03 | 7:11 | 11:09 | 13:09 | 14:09 | 15:24 | 16:24 | 18:09 | 20:53 |
Dubeč | 5:34 | 6:04 | 7:12 | 11:10 | 13:10 | 14:10 | 15:25 | 16:25 | 18:10 | 20:54 |
Kolodějská Obora | 5:37 | 6:07 | 7:15 | 11:13 | 13:13 | 14:13 | 15:28 | 16:28 | 18:13 | 20:57 |
POD Oborou | 5:38 | 6:08 | 7:17 | 11:15 | 13:15 | 14:15 | 15:30 | 16:30 | 18:15 | 20:58 |
Na Vaňhově | 5:41 | 6:11 | 7:21 | 11:19 | 13:19 | 14:19 | 15:34 | 16:34 | 18:19 | 21:01 |
Blatov | 5:43 | 6:13 | 7:23 | 11:21 | 13:21 | 14:21 | 15:36 | 16:36 | 18:21 | 21:03 |
Rápošovská | 5:44 | 6:14 | 7:24 | 11:22 | 13:22 | 14:22 | 15:37 | 16:37 | 18:22 | 21:04 |
Újezd Nad Lesy | 5:44 | 6:14 | 7:24 | 11:22 | 13:22 | 14:22 | 15:37 | 16:37 | 18:22 | 21:04 |
Pošta Újezd Nad Lesy | 5:45 | 6:15 | 7:25 | 11:23 | 13:23 | 14:23 | 15:38 | 16:38 | 18:23 | 21:05 |
Druhanická | 5:46 | 6:16 | 7:26 | 11:24 | 13:24 | 14:24 | 15:39 | 16:39 | 18:24 | 21:06 |
Ježovická | 5:47 | 6:17 | 7:27 | 11:25 | 13:25 | 14:25 | 15:40 | 16:40 | 18:25 | 21:07 |
Kvasinská | 5:48 | 6:18 | 7:28 | 11:26 | 13:26 | 14:26 | 15:41 | 16:41 | 18:26 | 21:08 |
Koloděje | 5:49 | 6:19 | 7:29 | 11:27 | 13:27 | 14:27 | 15:42 | 16:42 | 18:27 | 21:09 |
Sibřina, Na Paloučku | 5:52 | 6:22 | 7:32 | 11:30 | 13:30 | 14:30 | 15:45 | 16:45 | 18:30 | 21:12 |
Květnice, Rozc. | - | - | - | - | - | 14:32 | 15:47 | 16:47 | - | - |
Květnice | - | - | - | - | - | 14:33 | 15:48 | 16:48 | - | - |
Dobročovice | - | - | - | - | - | - | 15:51 | 16:51 | - | - |
Květnice | - | - | - | - | - | - | 15:53 | 16:53 | - | - |
Květnice, Rozc. | - | - | - | - | - | 14:34 | 15:54 | 16:54 | - | - |
Sibřina | - | - | - | - | - | 14:36 | 15:56 | 16:56 | - | - |
Sluštice, Škola | 5:56 | 6:26 | 7:36 | 11:34 | 13:34 | 14:39 | 15:59 | 16:59 | 18:34 | 21:16 |
Zlatá | 5:59 | 6:29 | 7:39 | 11:37 | 13:37 | 14:42 | 16:02 | 17:02 | 18:37 | 21:19 |
Škvorec, Třebohostice | 6:01 | 6:31 | 7:41 | 11:39 | 13:39 | 14:44 | 16:04 | 17:04 | 18:39 | 21:21 |
Škvorec, Třebohostice, Škola | 6:02 | 6:32 | 7:42 | 11:40 | 13:40 | 14:45 | 16:05 | 17:05 | 18:40 | 21:22 |
Škvorec, Nám. | 6:05 | 6:35 | 7:45 | 11:43 | 13:43 | 14:48 | 16:08 | 17:08 | 18:43 | 21:25 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Skalka | 7:34 | 17:34 | 23:34 |
Michelangelova | 7:35 | 17:35 | 23:35 |
Plošná | 7:36 | 17:36 | 23:36 |
Mokřanská | 7:37 | 17:37 | 23:37 |
Myšlínská | 7:38 | 17:38 | 23:38 |
Kablo | 7:39 | 17:39 | 23:39 |
V Chotejně | 7:40 | 17:40 | 23:40 |
V Nových Domcích | 7:41 | 17:41 | 23:41 |
U Továren | 7:42 | 17:42 | 23:42 |
Továrny Hostivař | 7:43 | 17:43 | 23:43 |
Za Nadjezdem | 7:44 | 17:44 | 23:44 |
U Střediska | 7:45 | 17:45 | 23:45 |
Dolní Měcholupy | 7:46 | 17:46 | 23:46 |
K Dubečku | 7:47 | 17:47 | 23:47 |
Dubeček | 7:49 | 17:50 | 23:49 |
Lázeňka | 7:50 | 17:51 | 23:50 |
Za Pavilonem | 7:51 | 17:52 | 23:51 |
Škola Dubeč | 7:52 | 17:53 | 23:52 |
Dubeč | 7:53 | 17:54 | 23:53 |
Kolodějská Obora | 7:55 | 17:57 | 23:55 |
POD Oborou | 7:56 | 17:58 | 23:56 |
Na Vaňhově | 7:59 | 18:01 | 23:59 |
Blatov | 8:01 | 18:03 | 0:01 |
Rápošovská | 8:02 | 18:04 | 0:02 |
Újezd Nad Lesy | 8:02 | 18:04 | 0:02 |
Pošta Újezd Nad Lesy | 8:03 | 18:05 | 0:03 |
Druhanická | 8:04 | 18:06 | 0:04 |
Ježovická | 8:05 | 18:07 | 0:05 |
Kvasinská | 8:06 | 18:08 | 0:06 |
Koloděje | 8:07 | 18:09 | 0:07 |
Sibřina, Na Paloučku | 8:10 | 18:12 | 0:10 |
Sluštice, Škola | 8:14 | 18:16 | 0:14 |
Zlatá | 8:17 | 18:19 | 0:17 |
Škvorec, Třebohostice | 8:19 | 18:21 | 0:19 |
Škvorec, Třebohostice, Škola | 8:20 | 18:22 | 0:20 |
Škvorec, Nám. | 8:23 | 18:25 | 0:23 |
Jízdní řád DPP Bus – 329 (Škvorec,Nám.)
Jízdní řád Bus společnosti DPP na trase 329, Škvorec,Nám., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Skalka stanice do Škvorec, Nám. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 329 z Praha 10 do Praha - Východ.