Jízdní řád 358 – Rudná,Hořelice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Zličín | 6:22 | 7:30 | 13:20 | 14:20 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:29 |
Depo Zličín | 6:24 | 7:32 | 13:22 | 14:22 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 |
Chrášťany, Scania-Label | 6:25 | 7:33 | 13:23 | 14:23 | 15:32 | 16:32 | 17:32 | 18:32 |
Chrášťany, Protherm | 6:26 | 7:34 | 13:24 | 14:24 | 15:33 | 16:33 | 17:33 | 18:33 |
Chrášťany | 6:27 | 7:35 | 13:25 | 14:25 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 |
Chýně, Žitná | 6:29 | 7:37 | 13:27 | 14:27 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 |
Chýně, Pivovarský Dvůr | 6:31 | 7:39 | 13:29 | 14:29 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 |
Chýně | 6:32 | 7:40 | 13:30 | 14:30 | 15:39 | 16:39 | 17:39 | 18:39 |
Chýně, Háje | 6:35 | 7:43 | 13:33 | 14:33 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:42 |
Chýně, Nádraží | 6:36 | 7:44 | 13:34 | 14:34 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 |
Chýně, Na Vyhlídce | 6:38 | 7:46 | 13:36 | 14:36 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 |
Rudná, Nerudova | 6:43 | 7:51 | 13:41 | 14:41 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 |
Rudná, Škola | 6:44 | 7:52 | 13:42 | 14:42 | 15:51 | 16:51 | 17:51 | 18:51 |
Rudná, Hořelice | 6:45 | 7:53 | 13:43 | 14:43 | 15:52 | 16:52 | 17:52 | 18:52 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 358 (Rudná,Hořelice)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 358, Rudná,Hořelice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Zličín stanice do Rudná, Hořelice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..