370
Jízdní řád 370 – Kralupy N.Vlt.,Žel.St.
Jízdní řád na Víkendy
Klíčany | Odolena Voda, Závod | Odolena Voda, Komenského | Odolena Voda, Dolínek, Vodolská | Odolena Voda, Dolní Náměstí | Postřižín | Kozomín | Zlončice | Chvatěruby | Kralupy N.Vlt., Kovošrot | Kralupy N.Vlt., Lobeček, Rozc. | Kralupy N.Vlt., Kulturní Dům | Kralupy N.Vlt., Městský Úřad | Kralupy N.Vlt., Žel.St. |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
5:00 | 5:04 | 5:08 | 5:09 | 5:11 | 5:14 | 5:17 | 5:20 | 5:22 | 5:24 | 5:25 | 5:27 | 5:29 | 5:30 |
5:07 | 5:10 | 5:11 | 5:12 | 5:14 | 5:15 | 5:16 | 5:18 | 5:20 | 5:22 | 5:26 | 5:30 | 5:31 | 5:33 |
5:35 | 5:38 | 5:39 | 5:40 | 5:42 | 5:43 | 5:44 | 5:46 | 5:48 | 5:50 | 5:54 | 5:58 | 5:59 | 6:01 |
6:15 | 6:18 | 6:19 | 6:20 | 6:22 | 6:23 | 6:24 | 6:26 | 6:28 | 6:32 | 6:36 | 6:37 | 6:39 | 6:42 |
6:45 | 6:48 | 6:49 | 6:50 | 6:52 | 6:53 | 6:54 | 6:56 | 6:58 | 7:00 | 7:04 | 7:08 | 7:09 | 7:11 |
6:55 | 6:58 | 6:59 | 7:00 | 7:02 | 7:03 | 7:04 | 7:06 | 7:08 | 7:12 | 7:16 | 7:17 | 7:19 | 7:22 |
7:12 | 7:15 | 7:16 | 7:17 | 7:19 | 7:20 | 7:21 | 7:23 | 7:25 | 7:29 | 7:33 | 7:34 | 7:36 | 7:39 |
7:45 | 7:48 | 7:49 | 7:50 | 7:52 | 7:53 | 7:54 | 7:56 | 7:58 | 8:00 | 8:04 | 8:08 | 8:09 | 8:11 |
8:30 | 8:33 | 8:34 | 8:35 | 8:37 | 8:38 | 8:39 | 8:41 | 8:43 | 8:47 | 8:51 | 8:52 | 8:54 | 8:57 |
9:30 | 9:33 | 9:34 | 9:35 | 9:37 | 9:38 | 9:39 | 9:41 | 9:43 | 9:47 | 9:51 | 9:52 | 9:54 | 9:57 |
11:00 | 11:03 | 11:04 | 11:05 | 11:07 | 11:08 | 11:09 | 11:11 | 11:13 | 11:17 | 11:21 | 11:22 | 11:24 | 11:27 |
11:30 | 11:33 | 11:34 | 11:35 | 11:37 | 11:38 | 11:39 | 11:41 | 11:43 | 11:45 | 11:49 | 11:53 | 11:54 | 11:56 |
12:30 | 12:33 | 12:34 | 12:35 | 12:37 | 12:38 | 12:39 | 12:41 | 12:43 | 12:47 | 12:51 | 12:52 | 12:54 | 12:57 |
13:00 | 13:03 | 13:04 | 13:05 | 13:07 | 13:08 | 13:09 | 13:11 | 13:13 | 13:17 | 13:21 | 13:22 | 13:24 | 13:27 |
13:35 | 13:38 | 13:39 | 13:40 | 13:42 | 13:43 | 13:44 | 13:46 | 13:48 | 13:50 | 13:54 | 13:57 | 13:59 | 14:04 |
13:40 | 13:43 | 13:44 | 13:45 | 13:47 | 13:48 | 13:49 | 13:51 | 13:53 | 13:55 | 13:59 | 14:03 | 14:04 | 14:06 |
14:06 | 14:09 | 14:10 | 14:11 | 14:13 | 14:14 | 14:15 | 14:17 | 14:19 | 14:21 | 14:25 | 14:28 | 14:30 | 14:35 |
14:54 | 14:57 | 14:58 | 14:59 | 15:01 | 15:02 | 15:03 | 15:05 | 15:07 | 15:11 | 15:14 | 15:16 | 15:21 | 15:24 |
15:24 | 15:27 | 15:28 | 15:29 | 15:31 | 15:32 | 15:33 | 15:35 | 15:37 | 15:41 | 15:45 | 15:46 | 15:48 | 15:51 |
15:55 | 15:58 | 15:59 | 16:00 | 16:02 | 16:03 | 16:04 | 16:06 | 16:08 | 16:12 | 16:15 | 16:17 | 16:22 | 16:25 |
16:12 | 16:15 | 16:16 | 16:17 | 16:19 | 16:20 | 16:21 | 16:23 | 16:25 | 16:29 | 16:33 | 16:34 | 16:36 | 16:39 |
16:30 | 16:33 | 16:34 | 16:35 | 16:37 | 16:38 | 16:39 | 16:41 | 16:43 | 16:47 | 16:50 | 16:52 | 16:57 | 17:00 |
17:06 | 17:09 | 17:10 | 17:11 | 17:13 | 17:14 | 17:15 | 17:17 | 17:19 | 17:21 | 17:25 | 17:28 | 17:30 | 17:35 |
17:55 | 17:58 | 17:59 | 18:00 | 18:02 | 18:03 | 18:04 | 18:06 | 18:08 | 18:12 | 18:15 | 18:17 | 18:22 | 18:25 |
18:15 | 18:18 | 18:19 | 18:20 | 18:22 | 18:23 | 18:24 | 18:26 | 18:28 | 18:30 | 18:34 | 18:38 | 18:39 | 18:41 |
18:55 | 18:58 | 18:59 | 19:00 | 19:02 | 19:03 | 19:04 | 19:06 | 19:08 | 19:12 | 19:15 | 19:17 | 19:22 | 19:25 |
19:20 | 19:23 | 19:24 | 19:25 | 19:27 | 19:28 | 19:29 | 19:31 | 19:33 | 19:37 | 19:41 | 19:42 | 19:44 | 19:47 |
19:40 | 19:43 | 19:44 | 19:45 | 19:47 | 19:48 | 19:49 | 19:51 | 19:53 | 19:57 | 20:01 | 20:02 | 20:04 | 20:07 |
22:10 | 22:13 | 22:14 | 22:15 | 22:17 | 22:18 | 22:19 | 22:21 | 22:23 | 22:25 | 22:29 | 22:33 | 22:34 | 22:36 |
22:50 | 22:53 | 22:54 | 22:55 | 22:57 | 22:58 | 22:59 | 23:01 | 23:03 | 23:07 | 23:11 | 23:12 | 23:14 | 23:17 |
23:50 | 23:53 | 23:54 | 23:55 | 23:57 | 23:58 | 23:59 | 0:01 | 0:03 | 0:07 | 0:11 | 0:12 | 0:14 | 0:17 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 |
---|---|---|---|---|---|
Kobylisy | 7:40 | 11:40 | 15:40 | 19:40 | 23:50 |
Vozovna Kobylisy | 7:43 | 11:43 | 15:43 | 19:43 | 23:53 |
Počeradská | 7:44 | 11:44 | 15:44 | 19:44 | 23:54 |
Prunéřovská | 7:45 | 11:45 | 15:45 | 19:45 | 23:55 |
Zdiby, U Celnice | 7:47 | 11:47 | 15:47 | 19:47 | 23:57 |
Zdiby, U Parku | 7:48 | 11:48 | 15:48 | 19:48 | 23:58 |
Zdiby, Výzkumný Ústav | 7:49 | 11:49 | 15:49 | 19:49 | 23:59 |
Klecany, Zdibsko | 7:51 | 11:51 | 15:51 | 19:51 | 0:01 |
Klíčany | 7:53 | 11:53 | 15:53 | 19:53 | 0:03 |
Odolena Voda, Závod | 7:57 | 11:57 | 15:57 | 19:57 | 0:07 |
Odolena Voda, Komenského | 8:01 | 12:01 | 16:01 | 20:01 | 0:11 |
Odolena Voda, Dolínek, Vodolská | 8:02 | 12:02 | 16:02 | 20:02 | 0:12 |
Odolena Voda, Dolní Náměstí | 8:04 | 12:04 | 16:04 | 20:04 | 0:14 |
Postřižín | 8:07 | 12:07 | 16:07 | 20:07 | 0:17 |
Kozomín, Rozc. | 8:09 | 12:09 | 16:09 | 20:09 | 0:19 |
Veltrusy, Hřiště | 8:14 | 12:14 | 16:14 | 20:14 | 0:24 |
Veltrusy | 8:16 | 12:16 | 16:16 | 20:16 | 0:26 |
Kralupy N.Vlt., Lobeček, Rozc. | 8:26 | 12:26 | 16:26 | 20:26 | 0:36 |
Kralupy N.Vlt., Kulturní Dům | 8:28 | 12:28 | 16:28 | 20:28 | 0:38 |
Kralupy N.Vlt., Městský Úřad | 8:30 | 12:30 | 16:30 | 20:30 | 0:40 |
Kralupy N.Vlt., Žel.St. | 8:31 | 12:31 | 16:31 | 20:31 | 0:41 |
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 370 (Kralupy N.Vlt.,Žel.St.)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 370, Kralupy N.Vlt.,Žel.St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kobylisy stanice do Kralupy N.Vlt., Žel.St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..