371
Jízdní řád 371 – Klecany,Klecánky
Jízdní řád na Víkendy
Kobylisy | Vozovna Kobylisy | Počeradská | Prunéřovská | Zdiby, U Celnice | Zdiby, U Parku | Zdiby, Veltěž, Pošta | Zdiby, Veltěž | Zdiby, Přemyšlení | Zdiby, Přemyšlení, V Remízkách | Klecany, U Hřbitova | Klecany | Klecany, Klecánky |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
6:54 | 6:57 | 6:58 | 6:59 | 7:01 | 7:02 | 7:03 | 7:04 | 7:05 | 7:06 | 7:08 | 7:09 | 7:11 |
7:42 | 7:45 | 7:46 | 7:47 | 7:49 | 7:50 | 7:51 | 7:52 | 7:53 | 7:54 | 7:56 | 7:57 | 7:59 |
8:12 | 8:15 | 8:16 | 8:17 | 8:19 | 8:20 | 8:21 | 8:23 | 8:24 | 8:25 | 8:27 | 8:30 | 8:34 |
9:00 | 9:03 | 9:04 | 9:05 | 9:07 | 9:08 | 9:09 | 9:11 | 9:12 | 9:13 | 9:15 | 9:18 | 9:22 |
10:00 | 10:03 | 10:04 | 10:05 | 10:07 | 10:08 | 10:09 | 10:11 | 10:12 | 10:13 | 10:15 | 10:18 | 10:22 |
11:00 | 11:03 | 11:04 | 11:05 | 11:07 | 11:08 | 11:09 | 11:11 | 11:12 | 11:13 | 11:15 | 11:18 | 11:22 |
12:00 | 12:03 | 12:04 | 12:05 | 12:07 | 12:08 | 12:09 | 12:11 | 12:12 | 12:13 | 12:15 | 12:18 | 12:22 |
13:35 | 13:38 | 13:39 | 13:40 | 13:42 | 13:43 | 13:44 | 13:46 | 13:47 | 13:48 | 13:50 | 13:53 | 13:57 |
14:40 | 14:43 | 14:44 | 14:45 | 14:47 | 14:48 | 14:49 | 14:51 | 14:52 | 14:53 | 14:55 | 14:58 | 15:02 |
15:40 | 15:43 | 15:44 | 15:45 | 15:47 | 15:48 | 15:49 | 15:51 | 15:52 | 15:53 | 15:55 | 15:58 | 16:02 |
16:40 | 16:43 | 16:44 | 16:45 | 16:47 | 16:48 | 16:49 | 16:51 | 16:52 | 16:53 | 16:55 | 16:58 | 17:02 |
17:40 | 17:43 | 17:44 | 17:45 | 17:47 | 17:48 | 17:49 | 17:51 | 17:52 | 17:53 | 17:55 | 17:58 | 18:02 |
19:12 | 19:15 | 19:16 | 19:17 | 19:19 | 19:20 | 19:21 | 19:23 | 19:24 | 19:25 | 19:27 | 19:30 | 19:34 |
20:30 | 20:33 | 20:34 | 20:35 | 20:37 | 20:38 | 20:39 | 20:40 | 20:41 | 20:42 | 20:44 | 20:47 | 20:51 |
21:40 | 21:43 | 21:44 | 21:45 | 21:47 | 21:48 | 21:49 | 21:50 | 21:51 | 21:52 | 21:54 | 21:57 | 22:01 |
23:40 | 23:43 | 23:44 | 23:45 | 23:47 | 23:48 | 23:49 | 23:50 | 23:51 | 23:52 | 23:54 | 23:57 | 0:01 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kobylisy | 8:00 | 10:00 | 12:00 | 14:00 | 16:00 | 18:00 | 20:00 | 21:40 | 23:40 |
Vozovna Kobylisy | 8:03 | 10:03 | 12:03 | 14:03 | 16:03 | 18:03 | 20:03 | 21:43 | 23:43 |
Počeradská | 8:04 | 10:04 | 12:04 | 14:04 | 16:04 | 18:04 | 20:04 | 21:44 | 23:44 |
Prunéřovská | 8:05 | 10:05 | 12:05 | 14:05 | 16:05 | 18:05 | 20:05 | 21:45 | 23:45 |
Zdiby, U Celnice | 8:07 | 10:07 | 12:07 | 14:07 | 16:07 | 18:07 | 20:07 | 21:47 | 23:47 |
Zdiby, U Parku | 8:08 | 10:08 | 12:08 | 14:08 | 16:08 | 18:08 | 20:08 | 21:48 | 23:48 |
Zdiby, Veltěž, Pošta | 8:09 | 10:09 | 12:09 | 14:09 | 16:09 | 18:09 | 20:09 | 21:49 | 23:49 |
Zdiby, Veltěž | 8:10 | 10:10 | 12:10 | 14:10 | 16:10 | 18:10 | 20:10 | 21:50 | 23:50 |
Zdiby, Přemyšlení | 8:11 | 10:11 | 12:11 | 14:11 | 16:11 | 18:11 | 20:11 | 21:51 | 23:51 |
Zdiby, Přemyšlení, V Remízkách | 8:12 | 10:12 | 12:12 | 14:12 | 16:12 | 18:12 | 20:12 | 21:52 | 23:52 |
Klecany, U Hřbitova | 8:14 | 10:14 | 12:14 | 14:14 | 16:14 | 18:14 | 20:14 | 21:54 | 23:54 |
Klecany, Astrapark | 8:17 | 10:17 | 12:17 | 14:17 | 16:17 | 18:17 | 20:17 | 21:57 | 23:57 |
Klecany | 8:21 | 10:21 | 12:21 | 14:21 | 16:21 | 18:21 | 20:21 | 22:01 | 0:01 |
Klecany, Klecánky | 8:23 | 10:23 | 12:23 | 14:23 | 16:23 | 18:23 | 20:23 | 22:03 | 0:03 |
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 371 (Klecany,Klecánky)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 371, Klecany,Klecánky, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kobylisy stanice do Klecany, Klecánky stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..