420
Jízdní řád 420 – Milevsko,Aut.St.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Smíchovské Nádraží | 8:25 | 17:05 |
Lihovar | 8:27 | 17:07 |
Voznice | 8:52 | 17:32 |
Dobříš, Kodetka | 8:56 | 17:36 |
Dobříš, Průmyslová Zóna | 8:57 | 17:37 |
Dobříš, Větrník | 8:59 | 17:39 |
Dobříš, Nám. | 9:05 | 17:45 |
Dobříš, Lom | 9:07 | 17:47 |
Svaté Pole, Dolní Svaté Pole | 9:10 | 17:50 |
Svaté Pole, U Kostela | 9:11 | 17:51 |
Svaté Pole | 9:12 | 17:52 |
Daleké Dušníky, Druhlice | 9:15 | 17:55 |
Ouběnice | 9:17 | 17:57 |
Ouběnice, Ostrov | 9:18 | 17:58 |
Višňová | 9:21 | 18:01 |
Višňová, Hlinovka | 9:22 | 18:02 |
Višňová, Buda | 9:23 | 18:03 |
Dolní Hbity, Jelence | 9:27 | 18:07 |
Dolní Hbity | 9:30 | 18:10 |
Dolní Hbity, Brodce | 9:32 | 18:12 |
Dolní Hbity, Nepřejov, Rozc. | 9:33 | 18:13 |
Dolní Hbity, Kaliště | 9:35 | 18:15 |
Zduchovice | 9:37 | 18:17 |
Kamýk N.Vlt. | 9:42 | 18:22 |
Kamýk N.Vlt., U Mášů | 9:44 | 18:24 |
Svatý Jan, Řadovy, Radobyl | 9:47 | 18:27 |
Svatý Jan, Řadovy | 9:48 | 18:28 |
Krásná Hora N.Vlt., Žákovec | 9:50 | 18:30 |
Krásná Hora N.Vlt., Zhoř, Rozc. | 9:51 | 18:31 |
Krásná Hora N.Vlt., Pražská | 9:53 | 18:33 |
Krásná Hora N.Vlt. | 9:54 | 18:34 |
Krásná Hora N.Vlt., Mariánský Důl | 9:56 | 18:36 |
Krásná Hora N.Vlt., Podmoky, Na Mrázovech | 9:57 | 18:37 |
Krásná Hora N.Vlt., Podmoky | 9:59 | 18:39 |
Milešov, Rozc. | 10:01 | 18:41 |
Klučenice, Kosobudy | 10:04 | 18:44 |
Klučenice, Planá, Rozc. | 10:06 | 18:46 |
Kovářov, Onen Svět Samoty | 10:07 | 18:47 |
Kovářov, Rozc.Klučenice 2.0 | 10:08 | 18:48 |
Kovářov, Lašovice | 10:09 | 18:49 |
Kovářov, Zahořany, Rozc.1.1 | 10:11 | 18:51 |
Kovářov, Zlučín | 10:13 | 18:53 |
Kovářov, Radvánov | 10:14 | 18:54 |
Kovářov | 10:17 | 18:57 |
Kovářov, Škola | 10:18 | 18:58 |
Hrejkovice, Pechova Lhota, Rozc. | 10:20 | 19:00 |
Hrejkovice, Pechova Lhota | 10:22 | 19:02 |
Hrejkovice | 10:26 | 19:06 |
Hrejkovice, Chlumek, Samoty | 10:28 | 19:08 |
Hrejkovice, Chlumek, Rozc.0.8 | 10:29 | 19:09 |
Hrejkovice, Chlumek, Rybník Zlatina | 10:31 | 19:11 |
Milevsko, Poliklinika | 10:34 | 19:14 |
Milevsko, Aut.St. | 10:35 | 19:15 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Smíchovské Nádraží | 8:20 | - | - |
Lihovar | 8:22 | - | - |
Voznice | 8:47 | - | - |
Dobříš, Kodetka | 8:51 | - | - |
Dobříš, Průmyslová Zóna | 8:52 | - | - |
Dobříš, Větrník | 8:54 | - | - |
Dobříš, Nám. | 9:00 | - | - |
Dobříš, Lom | 9:02 | - | - |
Svaté Pole, Dolní Svaté Pole | 9:05 | - | - |
Svaté Pole, U Kostela | 9:06 | - | - |
Svaté Pole | 9:07 | - | - |
Daleké Dušníky, Druhlice | 9:10 | - | - |
Ouběnice | 9:12 | - | - |
Ouběnice, Ostrov | 9:13 | - | - |
Višňová | 9:16 | - | - |
Višňová, Hlinovka | 9:17 | - | - |
Višňová, Buda | 9:18 | - | - |
Dolní Hbity, Jelence | 9:22 | - | - |
Dolní Hbity | 9:25 | - | - |
Dolní Hbity, Brodce | 9:27 | - | - |
Dolní Hbity, Nepřejov, Rozc. | 9:28 | - | - |
Dolní Hbity, Kaliště | 9:30 | - | - |
Zduchovice | 9:32 | - | - |
Kamýk N.Vlt. | 9:37 | 14:20 | 16:35 |
Kamýk N.Vlt., U Mášů | 9:39 | 14:22 | 16:37 |
Svatý Jan, Řadovy, Radobyl | 9:42 | 14:25 | 16:40 |
Svatý Jan, Řadovy | 9:43 | 14:26 | 16:41 |
Krásná Hora N.Vlt., Žákovec | 9:45 | 14:28 | 16:43 |
Krásná Hora N.Vlt., Zhoř, Rozc. | 9:46 | 14:29 | 16:44 |
Krásná Hora N.Vlt., Pražská | 9:48 | 14:31 | 16:46 |
Krásná Hora N.Vlt. | 9:49 | 14:32 | 16:47 |
Krásná Hora N.Vlt., Mariánský Důl | 9:51 | 14:34 | 16:49 |
Krásná Hora N.Vlt., Podmoky, Na Mrázovech | 9:52 | 14:35 | 16:50 |
Krásná Hora N.Vlt., Podmoky | 9:54 | 14:37 | 16:52 |
Milešov, Rozc. | 9:56 | 14:39 | 16:54 |
Klučenice, Kosobudy | 9:59 | 14:42 | 16:57 |
Klučenice, Planá, Rozc. | 10:01 | 14:44 | 16:59 |
Kovářov, Onen Svět Samoty | 10:02 | 14:45 | 17:00 |
Kovářov, Rozc.Klučenice 2.0 | 10:03 | 14:46 | 17:01 |
Kovářov, Lašovice | 10:04 | 14:47 | 17:02 |
Kovářov, Zahořany, Rozc.1.1 | 10:06 | 14:49 | 17:04 |
Kovářov, Zlučín | 10:08 | 14:51 | 17:06 |
Kovářov, Radvánov | 10:09 | 14:52 | 17:07 |
Kovářov | 10:12 | 14:55 | 17:10 |
Kovářov, Škola | 10:13 | 14:56 | 17:11 |
Hrejkovice, Pechova Lhota, Rozc. | 10:15 | 14:58 | 17:13 |
Hrejkovice, Pechova Lhota | 10:17 | 15:00 | 17:15 |
Hrejkovice | 10:21 | 15:04 | 17:19 |
Hrejkovice, Chlumek, Samoty | 10:23 | 15:06 | 17:21 |
Hrejkovice, Chlumek, Rozc.0.8 | 10:24 | 15:07 | 17:22 |
Hrejkovice, Chlumek, Rybník Zlatina | 10:26 | 15:09 | 17:24 |
Milevsko, Poliklinika | 10:29 | 15:12 | 17:27 |
Milevsko, Aut.St. | 10:30 | 15:13 | 17:28 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 420 (Milevsko,Aut.St.)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 420, Milevsko,Aut.St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Smíchovské Nádraží stanice do Milevsko, Aut.St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..