460
Jízdní řád 460 – Bečváry,Červený Hrádek
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Plaňany, Náměstí | 9:17 |
Žabonosy | 9:20 |
Plaňany, Hradenín | 9:22 |
Plaňany, Poboří | 9:24 |
Svojšice, Bošice, Rozc. | 9:26 |
Svojšice | 9:28 |
Svojšice, Nová Ves III | 9:33 |
Krychnov, Náves | 9:39 |
Libodřice | 9:41 |
Polní Voděrady | 9:44 |
Polní Voděrady, Obú | 9:45 |
Dolní Chvatliny, Mančice | 9:47 |
Dolní Chvatliny | 9:50 |
Dolní Chvatliny, Horní Chvatliny | 9:52 |
Toušice, Mlékovice | 9:56 |
Zásmuky, Inseminační Stanice | 9:59 |
Zásmuky, Žel.St. | 10:00 |
Zásmuky, Nám. | 10:02 |
Zásmuky, 5.Května | 10:04 |
Zásmuky, Sobočice | 10:05 |
Drahobudice | 10:09 |
Bečváry | 10:15 |
Drahobudice, Bílkov | 10:19 |
Bečváry, Červený Hrádek | 10:22 |
Jízdní řád Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. Bus – 460 (Bečváry,Červený Hrádek)
Jízdní řád Bus společnosti Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. na trase 460, Bečváry,Červený Hrádek, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Plaňany, Náměstí stanice do Bečváry, Červený Hrádek stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..