475
Jízdní řád 475 – Mělník,Fibichova
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Bechlín, Obú | 7:02 |
Horní Počaply, Žel.St. | 7:06 |
Horní Počaply | 7:07 |
Horní Počaply, Elektrárna I | 7:10 |
Horní Počaply, Elektrárna II | 7:12 |
Horní Počaply, Porobeton | 7:13 |
Horní Počaply, Křivenice | 7:14 |
Dolní Beřkovice | 7:17 |
Dolní Beřkovice, Cukrovar | 7:18 |
Dolní Beřkovice, Vliněves | 7:20 |
Dolní Beřkovice, Posadovice | 7:21 |
Hořín, Brozánky, Staré Brozánky | 7:23 |
Mělník, Rybáře | 7:25 |
Mělník, Podolí | 7:28 |
Mělník, Pivovar | 7:30 |
Mělník, Aut.Nádr. | 7:32 |
Mělník, Poliklinika | 7:35 |
Mělník, Fibichova | 7:37 |
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 475 (Mělník,Fibichova)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 475, Mělník,Fibichova, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Bechlín, Obú stanice do Mělník, Fibichova stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..