548
Jízdní řád 548 – Cerhovice,Škola
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Hořovice, Nemocnice | 6:42 |
Hořovice, U Zámku | 6:44 |
Hořovice, U Hřbitova | 6:46 |
Hořovice, Komenského | 6:47 |
Hořovice, Nám.B.Němcové | 6:50 |
Hořovice, Palackého Nám. | 6:51 |
Hořovice, Valdek | 6:53 |
Hořovice, Žel.St. | 6:55 |
Hořovice, Letná | 6:56 |
Hořovice, Valdek | 6:58 |
Hořovice, Sklenářka | 7:01 |
Tlustice | 7:03 |
Hořovice, Sklenářka | 7:05 |
Tlustice, Cintlovka | 7:06 |
Záluží, V Brance | 7:08 |
Záluží, U Kovárny | 7:09 |
Cerhovice, Nám. | 7:13 |
Cerhovice, Škola | 7:14 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 548 (Cerhovice,Škola)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 548, Cerhovice,Škola, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Hořovice, Nemocnice stanice do Cerhovice, Škola stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..