548
Jízdní řád 548 – Zbiroh,Nám.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Praskolesy | 5:15 | - | - | - | 13:00 | - | 15:00 | - | - | - |
Kotopeky, U Bytovky | 5:18 | - | - | - | 13:03 | - | 15:03 | - | - | - |
Kotopeky, Tihava | 5:20 | - | - | - | 13:05 | - | 15:05 | - | - | - |
Hořovice, Nemocnice | 5:22 | 6:12 | 9:07 | 12:07 | 13:07 | 14:37 | 15:07 | 16:07 | 17:07 | 18:07 |
Hořovice, U Zámku | 5:24 | 6:14 | 9:09 | 12:09 | 13:09 | 14:39 | 15:09 | 16:09 | 17:09 | 18:09 |
Hořovice, U Hřbitova | 5:26 | 6:16 | 9:11 | 12:11 | 13:11 | 14:41 | 15:11 | 16:11 | 17:11 | 18:11 |
Hořovice, Komenského | 5:27 | 6:17 | 9:12 | 12:12 | 13:12 | 14:42 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 18:12 |
Hořovice, Nám.B.Němcové | 5:30 | 6:20 | 9:15 | 12:15 | 13:15 | 14:45 | 15:15 | 16:15 | 17:15 | 18:15 |
Hořovice, Palackého Nám. | 5:31 | 6:21 | 9:16 | 12:16 | 13:16 | 14:46 | 15:16 | 16:16 | 17:16 | 18:16 |
Hořovice, Valdek | 5:33 | 6:23 | 9:18 | 12:18 | 13:18 | 14:48 | 15:18 | 16:18 | 17:18 | 18:18 |
Hořovice, Žel.St. | 5:35 | 6:25 | 9:20 | 12:20 | 13:20 | 14:50 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 18:20 |
Hořovice, Letná | 5:36 | 6:26 | 9:21 | 12:21 | 13:21 | 14:51 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 |
Hořovice, Valdek | 5:38 | 6:28 | 9:23 | 12:23 | 13:23 | 14:53 | 15:23 | 16:23 | 17:23 | 18:23 |
Hořovice, Sklenářka | - | - | - | - | 13:26 | - | - | - | - | - |
Tlustice | - | - | - | - | 13:28 | - | - | - | - | - |
Hořovice, Sklenářka | 5:41 | 6:31 | 9:26 | 12:26 | 13:30 | 14:56 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:26 |
Tlustice, Cintlovka | 5:42 | 6:32 | 9:27 | 12:27 | 13:31 | 14:57 | 15:27 | 16:27 | 17:27 | 18:27 |
Záluží, V Brance | 5:44 | 6:34 | 9:29 | 12:29 | 13:33 | 14:59 | 15:29 | 16:29 | 17:29 | 18:29 |
Záluží, U Kovárny | 5:45 | 6:35 | 9:30 | 12:30 | 13:34 | 15:00 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 |
Cerhovice, Nám. | - | - | - | - | 13:38 | 15:04 | - | - | - | - |
Cerhovice, Škola | - | - | - | - | 13:44 | 15:05 | - | - | - | - |
Cerhovice, Nám. | 5:49 | 6:39 | 9:34 | 12:34 | 13:46 | 15:07 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 18:34 |
Drozdov, Škola | 5:51 | 6:41 | 9:36 | 12:36 | 13:48 | 15:09 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 18:36 |
Drozdov | 5:52 | 6:42 | 9:37 | 12:37 | 13:49 | 15:10 | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 |
Týček | 5:58 | 6:48 | 9:43 | 12:43 | 13:55 | 15:16 | 15:43 | 16:43 | 17:43 | 18:43 |
Zbiroh, U Vodojemu | 6:00 | 6:50 | 9:45 | 12:45 | 13:57 | 15:18 | 15:45 | 16:45 | 17:45 | 18:45 |
Zbiroh, Zámostí | 6:01 | 6:51 | 9:46 | 12:46 | 13:58 | 15:19 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 |
Zbiroh, Nám. | 6:02 | 6:52 | 9:47 | 12:47 | 13:59 | 15:20 | 15:47 | 16:47 | 17:47 | 18:47 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 548 (Zbiroh,Nám.)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 548, Zbiroh,Nám., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Praskolesy stanice do Zbiroh, Nám. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..