622
Jízdní řád 622 – Okoř
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Kladno, Oaza | 6:08 | 8:17 | 12:17 | 13:14 | - | 14:51 | 17:12 | 19:13 |
Kladno, Meta | 6:09 | 8:18 | 12:18 | 13:15 | - | 14:52 | 17:13 | 19:14 |
Buštěhrad, Třinecká | - | - | - | 13:22 | - | 14:59 | - | - |
Buštěhrad, U Školy | 6:17 | 8:26 | 12:26 | 13:29 | 14:01 | 15:06 | 17:21 | 19:22 |
Buštěhrad, Bouchalka Křiž. | 6:22 | 8:31 | 12:31 | 13:34 | 14:06 | 15:11 | 17:26 | 19:27 |
Zájezd, Bůhzdař | 6:23 | 8:32 | 12:32 | 13:35 | 14:07 | 15:12 | 17:27 | 19:28 |
Zájezd | 6:25 | 8:34 | 12:34 | 13:37 | 14:09 | 15:14 | 17:29 | 19:30 |
Libochovičky, U Č.3 | 6:28 | 8:38 | 12:38 | 13:41 | 14:13 | 15:18 | 17:33 | 19:33 |
Libochovičky | 6:29 | 8:39 | 12:39 | 13:42 | 14:14 | 15:19 | 17:34 | 19:34 |
Okoř | 6:33 | 8:43 | 12:43 | 13:46 | 14:18 | 15:23 | 17:38 | 19:38 |
Jízdní řád CSAD MHD Kladno a.s. Bus – 622 (Okoř)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD MHD Kladno a.s. na trase 622, Okoř, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kladno, Oaza stanice do Okoř stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD MHD Kladno a.s..