637
Jízdní řád 637 – Broumy,Radnice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Řevnice, Nádraží | 6:40 |
Zadní Třebaň, Nad Soutokem | 6:46 |
Svinaře, Bílý Kámen | 6:49 |
Svinaře | 6:51 |
Svinaře, Obú | 6:56 |
Skuhrov, Hodyně | 6:58 |
Skuhrov, Hatě | 7:00 |
Skuhrov | 7:02 |
Liteň, Leč, Rozc. | 7:05 |
Liteň, Leč | 7:07 |
Liteň, Vetas | 7:08 |
Liteň, Kino | 7:10 |
Liteň, Nám. | 7:14 |
Měňany | 7:19 |
Koněprusy | 7:23 |
Koněprusy, U Hřbitova I | 7:24 |
Tetín, Koledník | 7:25 |
Beroun, Jarov, Odb. | 7:28 |
Beroun, Zavadilka | 7:29 |
Beroun, Autobusové Nádraží | 7:34 |
Beroun, POD Dálnicí | 7:35 |
Beroun, Plzeňská Brána | 7:38 |
Beroun, Wagnerovo Nám. | 7:40 |
Beroun, Hlinky | 7:41 |
Beroun, Delvita | 7:43 |
Beroun, Sídliště | 7:44 |
Beroun, Lidl | 7:45 |
Králův Dvůr, U Zámku | 7:47 |
Králův Dvůr, Jungmannova | 7:49 |
Králův Dvůr, Zahořany, POD Hájem | 7:50 |
Králův Dvůr, Zahořany | 7:51 |
Trubská, Rozc.1.0 | 7:53 |
Hudlice, Dibří | 7:54 |
Hudlice, Dolní | 7:56 |
Otročiněves, I | 7:58 |
Otročiněves, Na Drahách | 8:00 |
Otročiněves, Krušná Hora | 8:01 |
Nový Jáchymov, Sídl. | 8:02 |
Nový Jáchymov | 8:03 |
Nový Jáchymov, Háj. | 8:05 |
Roztoky, Karlov | 8:09 |
Roztoky, Placanda | 8:10 |
Broumy, Luh Rozc. | 8:14 |
Broumy, Radnice | 8:16 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 637 (Broumy,Radnice)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 637, Broumy,Radnice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Řevnice, Nádraží stanice do Broumy, Radnice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdní řád alternativních tras 637
- Jízdní řád 637 – Beroun,Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 637 – Liteň,Nám.
- Jízdní řád 637 – Nový Jáchymov
- Jízdní řád 637 – Králův Dvůr,U Zámku
- Jízdní řád 637 – Roztoky,Placanda
- Jízdní řád 637 – Broumy,Škola
- Jízdní řád 637 – Kublov,Slovanka
- Jízdní řád 637 – Beroun,Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 637 – Řevnice,Nádraží
- Jízdní řád 637 – Liteň,Nám.
- Jízdní řád 637 – Svinaře,Halouny