637
Jízdní řád 637 – Řevnice,Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Broumy, Radnice | - | 8:28 | - | - |
Broumy, Luh Rozc. | - | 8:30 | - | - |
Roztoky, Placanda | - | 8:34 | - | - |
Roztoky, Karlov | - | 8:35 | - | - |
Nový Jáchymov, Háj. | - | 8:39 | - | - |
Nový Jáchymov | - | 8:41 | - | - |
Nový Jáchymov, Sídl. | - | 8:43 | - | - |
Otročiněves, Krušná Hora | - | 8:44 | - | - |
Otročiněves, Na Drahách | - | 8:46 | - | - |
Otročiněves, I | - | 8:48 | - | - |
Hudlice, Dolní | - | 8:51 | - | - |
Hudlice, Dibří | - | 8:54 | - | - |
Trubská, Rozc.1.0 | - | 8:55 | - | - |
Králův Dvůr, Zahořany | - | 8:57 | - | - |
Králův Dvůr, Zahořany, POD Hájem | - | 8:58 | - | - |
Králův Dvůr, Jungmannova | - | 8:59 | - | - |
Králův Dvůr, U Zámku | - | 9:01 | - | - |
Beroun, Lidl | - | 9:02 | - | - |
Beroun, Sídliště | - | 9:04 | - | - |
Beroun, Delvita | - | 9:05 | - | - |
Beroun, POD Dálnicí | - | 9:08 | - | - |
Beroun, Autobusové Nádraží | - | 9:09 | 14:05 | - |
Beroun, Zavadilka | - | 9:11 | 14:07 | - |
Beroun, Jarov, Odb. | - | 9:12 | 14:08 | - |
Tetín, Koledník | - | 9:15 | 14:11 | - |
Koněprusy, U Hřbitova I | - | 9:18 | 14:14 | - |
Koněprusy | - | 9:19 | 14:15 | - |
Měňany | - | 9:23 | 14:19 | - |
Liteň, Nám. | 6:03 | 9:26 | 14:22 | 20:42 |
Liteň, Kino | 6:05 | 9:28 | 14:24 | 20:44 |
Liteň, Vetas | 6:07 | 9:30 | 14:26 | 20:46 |
Liteň, Leč | 6:08 | 9:31 | 14:27 | 20:47 |
Liteň, Leč, Rozc. | 6:09 | 9:32 | 14:28 | 20:48 |
Skuhrov | 6:12 | 9:35 | 14:31 | 20:51 |
Skuhrov, Hatě | 6:14 | 9:37 | 14:33 | 20:52 |
Skuhrov, Hodyně | 6:15 | 9:38 | 14:34 | 20:53 |
Svinaře, Obú | 6:17 | 9:40 | - | - |
Svinaře, Obú | - | - | 14:36 | 20:55 |
Svinaře, Halouny | - | - | 14:38 | 20:57 |
Svinaře | 6:18 | 9:41 | 14:42 | - |
Svinaře, Bílý Kámen | 6:19 | 9:43 | 14:44 | - |
Zadní Třebaň, Nad Soutokem | 6:22 | 9:46 | 14:47 | - |
Řevnice, Nádraží | 6:27 | 9:52 | 14:53 | 21:03 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Beroun, Autobusové Nádraží | 8:14 | 12:14 | 14:44 |
Beroun, Zavadilka | 8:16 | 12:16 | 14:46 |
Beroun, Jarov, Odb. | 8:17 | 12:17 | 14:47 |
Tetín, Koledník | 8:20 | 12:20 | 14:50 |
Koněprusy, U Hřbitova I | 8:23 | 12:23 | 14:53 |
Koněprusy | 8:24 | 12:24 | 14:54 |
Měňany | 8:28 | 12:28 | 14:58 |
Liteň, Nám. | 8:31 | 12:31 | 15:01 |
Liteň, Kino | 8:33 | 12:33 | 15:03 |
Liteň, Vetas | 8:35 | 12:35 | 15:05 |
Liteň, Leč | 8:36 | 12:36 | 15:06 |
Liteň, Leč, Rozc. | 8:37 | 12:37 | 15:07 |
Skuhrov | 8:40 | 12:40 | 15:10 |
Skuhrov, Hatě | 8:42 | 12:42 | 15:12 |
Skuhrov, Hodyně | 8:43 | 12:43 | 15:13 |
Svinaře, Obú | 8:45 | 12:45 | 15:15 |
Svinaře | 8:46 | 12:46 | 15:16 |
Svinaře, Bílý Kámen | 8:47 | 12:47 | 15:17 |
Zadní Třebaň, Nad Soutokem | 8:50 | 12:50 | 15:20 |
Řevnice, Nádraží | 8:55 | 12:55 | 15:25 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 637 (Řevnice,Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 637, Řevnice,Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Broumy, Radnice stanice do Řevnice, Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdní řád alternativních tras 637
- Jízdní řád 637 – Beroun,Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 637 – Liteň,Nám.
- Jízdní řád 637 – Nový Jáchymov
- Jízdní řád 637 – Králův Dvůr,U Zámku
- Jízdní řád 637 – Roztoky,Placanda
- Jízdní řád 637 – Broumy,Škola
- Jízdní řád 637 – Kublov,Slovanka
- Jízdní řád 637 – Beroun,Autobusové Nádraží
- Jízdní řád 637 – Broumy,Radnice
- Jízdní řád 637 – Liteň,Nám.
- Jízdní řád 637 – Svinaře,Halouny