638
Jízdní řád 638 – Broumy,Radnice
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Beroun, Autobusové Nádraží | 7:00 | 14:30 | 17:30 | 18:40 |
Beroun, POD Dálnicí | 7:01 | 14:31 | 17:31 | 18:41 |
Beroun, Delvita | 7:03 | 14:33 | 17:33 | 18:43 |
Beroun, Sídliště | 7:04 | 14:34 | 17:34 | 18:44 |
Beroun, Lidl | 7:05 | 14:35 | 17:35 | 18:45 |
Králův Dvůr, U Zámku | 7:07 | 14:37 | 17:37 | 18:47 |
Králův Dvůr, Na Knížecí | 7:08 | 14:38 | 17:38 | 18:48 |
Králův Dvůr, U Tří Zvonků | 7:09 | 14:39 | 17:39 | 18:49 |
Králův Dvůr, Počaply, Škola | 7:10 | 14:40 | 17:40 | 18:50 |
Trubín | 7:12 | 14:42 | 17:42 | 18:52 |
Svatá, POD Kopcem | 7:16 | 14:46 | 17:46 | 18:56 |
Svatá, U Sýkorů | 7:19 | 14:49 | 17:49 | 18:59 |
Svatá, Myslivna Král | 7:21 | 14:51 | 17:51 | 19:01 |
Svatá, Zelený Kříž | 7:23 | 14:53 | 17:53 | 19:03 |
Broumy, Kolna | 7:25 | 14:55 | 17:55 | 19:05 |
Kublov, Na Hoře | 7:27 | 14:57 | 17:57 | 19:07 |
Kublov, Slovanka | 7:28 | 14:58 | 17:58 | 19:08 |
Kublov, Na Návsi | 7:29 | 14:59 | 17:59 | 19:09 |
Kublov, Malá Louka | 7:30 | 15:00 | 18:00 | 19:10 |
Broumy, Škola | 7:31 | 15:01 | 18:01 | 19:11 |
Broumy, Radnice | 7:32 | 15:02 | 18:02 | 19:12 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 638 (Broumy,Radnice)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 638, Broumy,Radnice, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Beroun, Autobusové Nádraží stanice do Broumy, Radnice stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..