638
Jízdní řád 638 – Beroun,Autobusové Nádraží
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Všeradice | 6:39 | 13:35 | 14:42 | 16:35 |
Vinařice | 6:45 | 13:41 | 14:48 | 16:41 |
Bykoš, Odb.Vinařice | 6:47 | 13:43 | 14:50 | 16:43 |
Koněprusy, Jeskyně | 6:50 | 13:46 | 14:53 | 16:46 |
Koněprusy | 6:53 | 13:49 | 14:56 | 16:49 |
Koněprusy, U Hřbitova I | 6:54 | 13:50 | 14:57 | 16:50 |
Tetín, Koledník | 6:55 | 13:51 | 14:58 | 16:51 |
Beroun, Jarov, Náves | 7:00 | - | - | - |
Beroun, Jarov, Odb. | 7:01 | 13:54 | 15:01 | 16:54 |
Beroun, Zavadilka | 7:02 | 13:55 | 15:02 | 16:55 |
Beroun, Autobusové Nádraží | 7:04 | 13:57 | 15:04 | 16:57 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Koněprusy, Jeskyně | 10:20 | 14:26 |
Koněprusy | 10:23 | 14:29 |
Koněprusy, U Hřbitova I | 10:24 | 14:30 |
Tetín, Koledník | 10:25 | 14:31 |
Beroun, Jarov, Odb. | 10:28 | 14:34 |
Beroun, Zavadilka | 10:29 | 14:35 |
Beroun, Autobusové Nádraží | 10:31 | 14:37 |
Jízdní řád ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. Bus – 638 (Beroun,Autobusové Nádraží)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. na trase 638, Beroun,Autobusové Nádraží, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Všeradice stanice do Beroun, Autobusové Nádraží stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..