667
Jízdní řád 667 – Brandýs N.L.-St.Bol.,Nádr. Jízdní řád na pondělí, středa a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Odjezd č. #14 Odjezd č. #15 Horky N.Jiz. - - - - - - 12:55 - 14:57 - - - - - - Benátky N.Jiz., Ovčín - - - - - - 12:58 - 15:00 - - - - - - Benátky N.Jiz., Kbel - - - - - - 13:00 - 15:02 - - - - - - Benátky N.Jiz., Aut.St. 5:23 6:01 6:35 7:01 8:21 10:26 13:05 14:15 15:07 15:45 16:15 17:15 18:15 22:40 4:36 Kochánky, Okrouhlík 5:26 6:04 6:38 7:04 8:24 10:29 13:08 14:18 15:10 15:48 16:18 17:18 18:18 22:43 4:39 Předměřice N.Jiz. 5:29 6:07 6:41 7:07 8:27 10:32 13:11 14:21 15:13 15:51 16:21 17:21 18:21 22:46 4:42 Tuřice 5:31 6:09 6:43 7:09 8:29 10:34 13:13 14:23 15:15 15:53 16:23 17:23 18:23 22:48 4:44 Skorkov 5:35 6:13 6:47 7:13 8:33 10:38 13:17 14:27 15:19 15:57 16:27 17:27 18:27 22:52 4:48 Skorkov, Podbrahy 5:37 6:15 6:50 7:16 8:35 10:40 13:19 14:29 15:21 15:59 16:29 17:29 18:29 22:54 4:50 Sojovice 5:40 6:18 6:54 7:20 8:38 10:43 13:22 14:32 15:24 16:02 16:32 17:32 18:32 22:57 4:53 Skorkov, Otradovice, Křiž. 5:43 6:21 - - - - - 14:35 15:27 16:05 16:35 17:35 18:35 23:00 4:56 Skorkov, Otradovice - - 6:59 7:25 8:43 10:48 13:27 - - - - - - - - Brandýs N.L.-St.Bol., Na Panském 5:47 6:25 7:05 7:31 8:49 10:54 13:33 14:39 15:31 16:09 16:39 17:39 18:39 23:04 5:00 Brandýs N.L.-St.Bol., Sídliště 5:48 6:26 7:06 7:32 8:50 10:55 13:34 14:40 15:32 16:10 16:40 17:40 18:40 23:05 5:01 Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B) 5:50 6:28 7:08 7:34 8:52 10:57 13:36 14:42 15:34 16:12 16:42 17:42 18:42 23:07 5:03 Brandýs N.L.-St.Bol., U Brány 5:51 6:29 7:09 7:35 8:53 10:58 13:37 14:43 15:35 16:13 16:43 17:43 18:43 23:08 5:04 Brandýs N.L.-St.Bol., Most 5:52 6:30 7:10 7:36 8:54 10:59 13:38 14:44 15:36 16:14 16:44 17:44 18:44 23:09 5:05 Brandýs N.L.-St.Bol., Nám. 5:54 6:32 7:12 7:38 8:56 11:01 13:40 14:46 15:38 16:16 16:46 17:46 18:46 23:11 5:07 Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. 5:55 6:33 7:13 7:39 8:57 11:02 13:41 14:47 15:39 16:17 16:47 17:47 18:47 23:12 5:08
Jízdní řád na úterý a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Odjezd č. #14 Horky N.Jiz. - - - - - - 12:55 - 14:57 - - - - - Benátky N.Jiz., Ovčín - - - - - - 12:58 - 15:00 - - - - - Benátky N.Jiz., Kbel - - - - - - 13:00 - 15:02 - - - - - Benátky N.Jiz., Aut.St. 5:23 6:01 6:35 7:01 8:21 10:26 13:05 14:15 15:07 15:45 16:15 17:15 18:15 22:40 Kochánky, Okrouhlík 5:26 6:04 6:38 7:04 8:24 10:29 13:08 14:18 15:10 15:48 16:18 17:18 18:18 22:43 Předměřice N.Jiz. 5:29 6:07 6:41 7:07 8:27 10:32 13:11 14:21 15:13 15:51 16:21 17:21 18:21 22:46 Tuřice 5:31 6:09 6:43 7:09 8:29 10:34 13:13 14:23 15:15 15:53 16:23 17:23 18:23 22:48 Skorkov 5:35 6:13 6:47 7:13 8:33 10:38 13:17 14:27 15:19 15:57 16:27 17:27 18:27 22:52 Skorkov, Podbrahy 5:37 6:15 6:50 7:16 8:35 10:40 13:19 14:29 15:21 15:59 16:29 17:29 18:29 22:54 Sojovice 5:40 6:18 6:54 7:20 8:38 10:43 13:22 14:32 15:24 16:02 16:32 17:32 18:32 22:57 Skorkov, Otradovice, Křiž. 5:43 6:21 - - - - - 14:35 15:27 16:05 16:35 17:35 18:35 23:00 Skorkov, Otradovice - - 6:59 7:25 8:43 10:48 13:27 - - - - - - - Brandýs N.L.-St.Bol., Na Panském 5:47 6:25 7:05 7:31 8:49 10:54 13:33 14:39 15:31 16:09 16:39 17:39 18:39 23:04 Brandýs N.L.-St.Bol., Sídliště 5:48 6:26 7:06 7:32 8:50 10:55 13:34 14:40 15:32 16:10 16:40 17:40 18:40 23:05 Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B) 5:50 6:28 7:08 7:34 8:52 10:57 13:36 14:42 15:34 16:12 16:42 17:42 18:42 23:07 Brandýs N.L.-St.Bol., U Brány 5:51 6:29 7:09 7:35 8:53 10:58 13:37 14:43 15:35 16:13 16:43 17:43 18:43 23:08 Brandýs N.L.-St.Bol., Most 5:52 6:30 7:10 7:36 8:54 10:59 13:38 14:44 15:36 16:14 16:44 17:44 18:44 23:09 Brandýs N.L.-St.Bol., Nám. 5:54 6:32 7:12 7:38 8:56 11:01 13:40 14:46 15:38 16:16 16:46 17:46 18:46 23:11 Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. 5:55 6:33 7:13 7:39 8:57 11:02 13:41 14:47 15:39 16:17 16:47 17:47 18:47 23:12
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Benátky N.Jiz., Aut.St. 8:18 14:18 18:18 22:40 Kochánky, Okrouhlík 8:21 14:21 18:21 22:43 Předměřice N.Jiz. 8:24 14:24 18:24 22:46 Tuřice 8:26 14:26 18:26 22:48 Skorkov 8:30 14:30 18:30 22:52 Skorkov, Podbrahy 8:32 14:32 18:32 22:54 Sojovice 8:35 14:35 18:35 22:57 Skorkov, Otradovice, Křiž. 8:38 14:38 18:38 23:00 Brandýs N.L.-St.Bol., Na Panském 8:42 14:42 18:42 23:04 Brandýs N.L.-St.Bol., Sídliště 8:43 14:43 18:43 23:05 Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B) 8:45 14:45 18:45 23:07 Brandýs N.L.-St.Bol., U Brány 8:46 14:46 18:46 23:08 Brandýs N.L.-St.Bol., Most 8:47 14:47 18:47 23:09 Brandýs N.L.-St.Bol., Nám. 8:49 14:49 18:49 23:11 Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. 8:50 14:50 18:50 23:12
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Benátky N.Jiz., Aut.St. 8:18 14:18 18:18 22:40 4:36 Kochánky, Okrouhlík 8:21 14:21 18:21 22:43 4:39 Předměřice N.Jiz. 8:24 14:24 18:24 22:46 4:42 Tuřice 8:26 14:26 18:26 22:48 4:44 Skorkov 8:30 14:30 18:30 22:52 4:48 Skorkov, Podbrahy 8:32 14:32 18:32 22:54 4:50 Sojovice 8:35 14:35 18:35 22:57 4:53 Skorkov, Otradovice, Křiž. 8:38 14:38 18:38 23:00 4:56 Brandýs N.L.-St.Bol., Na Panském 8:42 14:42 18:42 23:04 5:00 Brandýs N.L.-St.Bol., Sídliště 8:43 14:43 18:43 23:05 5:01 Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B) 8:45 14:45 18:45 23:07 5:03 Brandýs N.L.-St.Bol., U Brány 8:46 14:46 18:46 23:08 5:04 Brandýs N.L.-St.Bol., Most 8:47 14:47 18:47 23:09 5:05 Brandýs N.L.-St.Bol., Nám. 8:49 14:49 18:49 23:11 5:07 Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. 8:50 14:50 18:50 23:12 5:08
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 667 (Brandýs N.L.-St.Bol.,Nádr.) Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 667, Brandýs N.L.-St.Bol.,Nádr., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Horky N.Jiz. stanice do Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 667 z Mladá Boleslav do Praha - Východ.
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 667