667
Jízdní řád 667 – Benátky N.Jiz.,Aut.St.
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 | Odjezd č. #12 | Odjezd č. #13 | Odjezd č. #14 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. | 5:10 | 5:40 | 6:19 | 9:46 | 11:56 | 12:56 | 13:56 | 14:26 | 15:26 | 16:26 | 17:26 | 18:27 | 19:27 | 22:02 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Nám. | 5:12 | 5:42 | 6:21 | 9:48 | 11:58 | 12:58 | 13:58 | 14:28 | 15:28 | 16:28 | 17:28 | 18:29 | 19:29 | 22:04 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Most | 5:13 | 5:43 | 6:23 | 9:50 | 12:00 | 13:00 | 14:00 | 14:30 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 18:30 | 19:30 | 22:05 |
Brandýs N.L.-St.Bol., U Brány | 5:14 | 5:44 | 6:24 | 9:51 | 12:01 | 13:01 | 14:01 | 14:31 | 15:31 | 16:31 | 17:31 | 18:31 | 19:31 | 22:06 |
Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B) | 5:18 | 5:48 | 6:28 | 9:55 | 12:05 | 13:05 | 14:05 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 17:35 | 18:35 | 19:35 | 22:10 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Sídliště | 5:20 | 5:50 | 6:30 | 9:57 | 12:07 | 13:07 | 14:07 | 14:37 | 15:37 | 16:37 | 17:37 | 18:37 | 19:37 | 22:12 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Na Panském | 5:21 | 5:51 | 6:31 | 9:58 | 12:08 | 13:08 | 14:08 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 18:38 | 19:38 | 22:13 |
Skorkov, Otradovice, Křiž. | 5:25 | 5:55 | 6:35 | 10:02 | 12:12 | 13:12 | 14:12 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 17:42 | 18:42 | 19:42 | 22:17 |
Skorkov, Otradovice | - | - | - | 10:03 | 12:13 | 13:13 | 14:13 | - | - | - | - | - | - | - |
Sojovice | 5:29 | 5:59 | 6:39 | 10:08 | 12:18 | 13:18 | 14:18 | 14:46 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 18:46 | 19:46 | 22:21 |
Skorkov, Podbrahy | 5:31 | 6:01 | 6:41 | 10:10 | 12:20 | 13:20 | 14:20 | 14:48 | 15:48 | 16:48 | 17:48 | 18:48 | 19:48 | 22:23 |
Skorkov | 5:33 | 6:03 | 6:43 | 10:12 | 12:22 | 13:22 | 14:22 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 17:50 | 18:50 | 19:50 | 22:25 |
Tuřice | 5:37 | 6:07 | 6:47 | 10:16 | 12:26 | 13:26 | 14:26 | 14:54 | 15:54 | 16:54 | 17:54 | 18:54 | 19:54 | 22:29 |
Předměřice N.Jiz. | 5:38 | 6:08 | 6:48 | 10:17 | 12:27 | 13:27 | 14:27 | 14:55 | 15:55 | 16:55 | 17:55 | 18:55 | 19:55 | 22:30 |
Kochánky, Okrouhlík | 5:41 | 6:11 | 6:51 | 10:20 | 12:30 | 13:30 | 14:30 | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 17:58 | 18:58 | 19:58 | 22:33 |
Benátky N.Jiz., Aut.St. | 5:45 | 6:15 | 6:55 | 10:24 | 12:34 | 13:34 | 14:34 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 18:02 | 19:02 | 20:02 | 22:37 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. | 7:20 | 13:20 | 17:20 | 22:02 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Nám. | 7:22 | 13:22 | 17:22 | 22:04 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Most | 7:23 | 13:23 | 17:23 | 22:05 |
Brandýs N.L.-St.Bol., U Brány | 7:24 | 13:24 | 17:24 | 22:06 |
Brandýs N.L.-St.Bol.Aut.St. (B) | 7:28 | 13:28 | 17:28 | 22:10 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Sídliště | 7:30 | 13:30 | 17:30 | 22:12 |
Brandýs N.L.-St.Bol., Na Panském | 7:31 | 13:31 | 17:31 | 22:13 |
Skorkov, Otradovice, Křiž. | 7:35 | 13:35 | 17:35 | 22:17 |
Sojovice | 7:39 | 13:39 | 17:39 | 22:21 |
Skorkov, Podbrahy | 7:41 | 13:41 | 17:41 | 22:23 |
Skorkov | 7:43 | 13:43 | 17:43 | 22:25 |
Tuřice | 7:47 | 13:47 | 17:47 | 22:29 |
Předměřice N.Jiz. | 7:48 | 13:48 | 17:48 | 22:30 |
Kochánky, Okrouhlík | 7:51 | 13:51 | 17:51 | 22:33 |
Benátky N.Jiz., Aut.St. | 7:55 | 13:55 | 17:55 | 22:37 |
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 667 (Benátky N.Jiz.,Aut.St.)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 667, Benátky N.Jiz.,Aut.St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Brandýs N.L.-St.Bol., Nádr. stanice do Benátky N.Jiz., Aut.St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..