Jízdní řád 673 – Křinec,Škola
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Nymburk, Hl.Nádr. | 6:40 | 15:05 |
Nymburk, Havlíčkova Kostel | 6:43 | 15:08 |
Nymburk, Lokomotivní Depo | 6:46 | 15:11 |
Budiměřice | 6:51 | 15:16 |
Budiměřice, Šlotava | 6:52 | 15:17 |
Chleby, Draho | 6:55 | 15:20 |
Chleby (B) | 6:58 | 15:23 |
Nový Dvůr (A) | 7:06 | - |
Oskořínek | 7:10 | 15:27 |
Oskořínek, U Pomníku | 7:12 | 15:29 |
Hrubý Jeseník, Kovárna | 7:15 | 15:32 |
Hrubý Jeseník, U Parku | 7:17 | 15:34 |
Křinec, Mečíř | 7:20 | 15:37 |
Křinec, Sovenice (A) | 7:24 | 15:41 |
Křinec, Bošín | 7:26 | 15:43 |
Křinec, Náměstí (A) | 7:29 | 15:46 |
Křinec, Škola | 7:30 | 15:47 |
Jízdní řád Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. Bus – 673 (Křinec,Škola)
Jízdní řád Bus společnosti Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. na trase 673, Křinec,Škola, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Nymburk, Hl.Nádr. stanice do Křinec, Škola stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..