675
Jízdní řád 675 – Cerhenice,Náměstí Míru
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Kolín, Nádraží | 14:18 | 16:18 | 18:18 |
Kolín, Banka | 14:21 | 16:21 | 18:21 |
Kolín, Pošta | 14:24 | 16:24 | 18:24 |
Kolín, Lučební | 14:26 | 16:26 | 18:26 |
Nová Ves I, Ohrada | 14:30 | 16:30 | 18:30 |
Nová Ves I | 14:32 | 16:32 | 18:32 |
Velim, Novoveská | 14:36 | 16:36 | 18:36 |
Velim, Karlova | 14:37 | 16:37 | 18:37 |
Velim, Škola | 14:39 | 16:39 | 18:39 |
Velim, Obecní Úřad | 14:40 | 16:40 | 18:40 |
Cerhenice, Náměstí Míru | 14:50 | 16:50 | 18:50 |
Jízdní řád Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. Bus – 675 (Cerhenice,Náměstí Míru)
Jízdní řád Bus společnosti Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. na trase 675, Cerhenice,Náměstí Míru, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Kolín, Nádraží stanice do Cerhenice, Náměstí Míru stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o..