677
Jízdní řád 677 – Nehvizdy,Škola
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Úvaly, Žel.St. | 7:00 |
Úvaly, U Mlýna | 7:02 |
Úvaly, Náměstí Arnošta Z Pardubic | 7:03 |
Úvaly, Hřbitov | 7:05 |
Tuklaty, Hlavní | 7:08 |
Tuklaty, Tlustovousy | 7:11 |
Vyšehořovice, Vyšehořovičky | 7:23 |
Vyšehořovice | 7:25 |
Vyšehořovice, Kozovazy | 7:28 |
Mochov | 7:33 |
Nehvizdy, U Studánky | 7:38 |
Nehvizdy | 7:39 |
Nehvizdy, Škola | 7:40 |
Jízdní řád ARRIVA PRAHA s.r.o Bus – 677 (Nehvizdy,Škola)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA PRAHA s.r.o na trase 677, Nehvizdy,Škola, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Úvaly, Žel.St. stanice do Nehvizdy, Škola stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA PRAHA s.r.o.