691
Jízdní řád 691 – Liběchov
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Mělník, Aut.Nádr. | - | 17:47 |
Mělník, Pivovar | - | 17:49 |
Mělník, Podolí | - | 17:51 |
Mělník, Pšovka | - | 17:53 |
Mělník, Loděnická | - | 17:55 |
Mělník, Mlazice | 11:57 | 17:56 |
Mělník, Vehlovice | 12:01 | 18:00 |
Liběchov, Malý Liběchov | 12:03 | 18:02 |
Liběchov | 12:05 | 18:04 |
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 691 (Liběchov)
Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 691, Liběchov, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Mělník, Aut.Nádr. stanice do Liběchov stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..