706
Jízdní řád 706 – Jestřabí Lhota
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 |
---|---|---|
Uhlířské Janovice, Nám. | - | 17:18 |
Vavřinec, Chmeliště | - | 17:21 |
Uhlířské Janovice, Bláto | - | 17:24 |
Skvrňov | 12:50 | 17:26 |
Církvice | 12:53 | 17:29 |
Vavřinec | 12:56 | - |
Církvice, U Mlýna | 13:00 | 17:30 |
Zásmuky, Rozc.Buda | 13:02 | 17:32 |
Zásmuky, Nesměň | 13:04 | 17:34 |
Zásmuky, Ostrov | 13:06 | 17:36 |
Zásmuky, Nám. | 13:09 | 17:39 |
Zásmuky, U Sokolovny | 13:12 | 17:42 |
Bečváry, Žel.St. | 13:15 | 17:45 |
Bečváry | 13:16 | 17:46 |
Bečváry, Poďousy, Rozc. | 13:19 | 17:49 |
Kořenice, Pučery | 13:20 | 17:50 |
Kořenice, Chotouchov, Žel.Zast. | 13:22 | 17:52 |
Kořenice | 13:24 | 17:54 |
Kbel, Kbílek | 13:26 | 17:56 |
Kolín, Zibohlavy | 13:29 | 17:59 |
Kolín, Nemocnice | 13:35 | 18:05 |
Kolín, Bezovka | 13:37 | 18:07 |
Kolín, Družstevní Dům | 13:38 | 18:08 |
Kolín, Banka | 13:39 | 18:09 |
Kolín, Poliklinika | 13:40 | 18:10 |
Kolín, Nádraží (3) | 13:43 | 18:13 |
Kolín, Na Louži | 13:47 | 18:17 |
Kolín, Tatradomy | 13:48 | 18:18 |
Kolín, Strojírny | 13:50 | 18:20 |
Kolín, Sendražice, Rozc.0.2 | 13:52 | 18:22 |
Ovčáry, Zd | 13:55 | 18:25 |
Ovčáry | 13:57 | 18:27 |
Volárna | 14:02 | 18:32 |
Jestřabí Lhota | 14:05 | 18:35 |
Jízdní řád Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. Bus – 706 (Jestřabí Lhota)
Jízdní řád Bus společnosti Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o. na trase 706, Jestřabí Lhota, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Uhlířské Janovice, Nám. stanice do Jestřabí Lhota stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Okresni autobusova doprava Kolin, s.r.o.. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 706 z Kutná Hora do Nymburk.
Jízdní řád alternativních tras 706
- Jízdní řád 706 – Zásmuky,Nám.
- Jízdní řád 706 – Skvrňov
- Jízdní řád 706 – Zásmuky,Nám.
- Jízdní řád 706 – Kolín,Nemocnice
- Jízdní řád 706 – Kolín,Nádraží
- Jízdní řád 706 – Uhlířské Janovice,Nám.
- Jízdní řád 706 – Žiželice,Nám.
- Jízdní řád 706 – Kolín,Nádraží
- Jízdní řád 706 – Vavřinec
- Jízdní řád 706 – Kolín,Pzko-Toyota