768
Jízdní řád 768 – Benátky N.Jiz.,Aut.St. Jízdní řád na pondělí a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Odjezd č. #14 Byšice - - - - - 11:54 - 14:17 - 16:17 - - - - Byšice, Škola - - - - - 11:55 - 14:18 - 16:18 - - - - Kropáčova Vrutice, Kojovice 5:00 6:10 6:37 - 8:50 12:02 13:20 14:25 15:20 16:25 17:20 - - - Košátky 5:03 6:13 6:40 - 8:53 12:05 13:23 14:28 15:23 16:28 17:23 - - - Kropáčova Vrutice, Střížovice, V Lukách 5:06 6:16 6:43 - 8:56 12:08 13:26 14:31 15:26 16:31 17:26 - - - Kropáčova Vrutice, Střížovice 5:07 6:17 6:44 - 8:57 12:09 13:27 14:32 15:27 16:32 17:27 - - 4:02 Kropáčova Vrutice, Rozc.Krpy - - 6:45 - - 12:10 - - - - - - - - Kropáčova Vrutice, Krpy - - 6:47 - - 12:12 - - - - - - - - Kropáčova Vrutice, Rozc.Krpy - - 6:48 - - 12:13 - - - - - - - - Kropáčova Vrutice, U Mostu 5:10 6:20 6:50 - 9:00 12:15 13:30 14:35 15:30 16:35 17:30 - - 4:05 Kropáčova Vrutice, Střížovice, U Pily 5:12 6:22 6:52 - 9:02 12:17 13:32 14:37 15:32 16:37 17:32 - - 4:07 Horní Slivno 5:16 6:26 6:56 - 9:06 12:21 13:36 14:41 15:36 16:41 17:36 - 21:16 4:11 Dolní Slivno, Slivínko 5:19 6:29 6:59 - 9:09 12:24 13:39 14:44 15:39 16:44 17:39 - 21:19 4:14 Dolní Slivno 5:21 6:31 7:01 - 9:11 12:26 13:41 14:46 15:41 16:46 17:41 - 21:21 4:16 Mečeříž 5:27 6:37 7:07 - 9:17 12:32 13:47 - 15:47 - 17:47 20:22 - 4:22 Sedlec 5:33 6:43 7:13 8:23 9:23 12:38 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 20:28 21:28 4:28 Zdětín 5:37 6:47 7:17 8:27 9:27 12:42 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 20:32 21:32 4:32 Benátky N.Jiz., Dražická 5:40 6:50 7:20 8:30 9:30 12:45 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 20:35 21:35 4:35 Benátky N.Jiz., Husovo Nám. 5:41 6:51 7:21 8:31 9:31 12:46 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 20:36 21:36 4:36 Benátky N.Jiz., Vaněčkova 5:42 6:52 7:22 8:32 9:32 12:47 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 20:37 21:37 4:37 Benátky N.Jiz., Aut.St. 5:45 6:55 7:25 8:35 9:35 12:50 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 20:40 21:40 4:40
Jízdní řád na úterý a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Odjezd č. #11 Odjezd č. #12 Odjezd č. #13 Byšice - - - - - 11:54 - 14:17 - 16:17 - - - Byšice, Škola - - - - - 11:55 - 14:18 - 16:18 - - - Kropáčova Vrutice, Kojovice 5:00 6:10 6:37 - 8:50 12:02 13:20 14:25 15:20 16:25 17:20 - - Košátky 5:03 6:13 6:40 - 8:53 12:05 13:23 14:28 15:23 16:28 17:23 - - Kropáčova Vrutice, Střížovice, V Lukách 5:06 6:16 6:43 - 8:56 12:08 13:26 14:31 15:26 16:31 17:26 - - Kropáčova Vrutice, Střížovice 5:07 6:17 6:44 - 8:57 12:09 13:27 14:32 15:27 16:32 17:27 - - Kropáčova Vrutice, Rozc.Krpy - - 6:45 - - 12:10 - - - - - - - Kropáčova Vrutice, Krpy - - 6:47 - - 12:12 - - - - - - - Kropáčova Vrutice, Rozc.Krpy - - 6:48 - - 12:13 - - - - - - - Kropáčova Vrutice, U Mostu 5:10 6:20 6:50 - 9:00 12:15 13:30 14:35 15:30 16:35 17:30 - - Kropáčova Vrutice, Střížovice, U Pily 5:12 6:22 6:52 - 9:02 12:17 13:32 14:37 15:32 16:37 17:32 - - Horní Slivno 5:16 6:26 6:56 - 9:06 12:21 13:36 14:41 15:36 16:41 17:36 - 21:16 Dolní Slivno, Slivínko 5:19 6:29 6:59 - 9:09 12:24 13:39 14:44 15:39 16:44 17:39 - 21:19 Dolní Slivno 5:21 6:31 7:01 - 9:11 12:26 13:41 14:46 15:41 16:46 17:41 - 21:21 Mečeříž 5:27 6:37 7:07 - 9:17 12:32 13:47 - 15:47 - 17:47 20:22 - Sedlec 5:33 6:43 7:13 8:23 9:23 12:38 13:53 14:53 15:53 16:53 17:53 20:28 21:28 Zdětín 5:37 6:47 7:17 8:27 9:27 12:42 13:57 14:57 15:57 16:57 17:57 20:32 21:32 Benátky N.Jiz., Dražická 5:40 6:50 7:20 8:30 9:30 12:45 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 20:35 21:35 Benátky N.Jiz., Husovo Nám. 5:41 6:51 7:21 8:31 9:31 12:46 14:01 15:01 16:01 17:01 18:01 20:36 21:36 Benátky N.Jiz., Vaněčkova 5:42 6:52 7:22 8:32 9:32 12:47 14:02 15:02 16:02 17:02 18:02 20:37 21:37 Benátky N.Jiz., Aut.St. 5:45 6:55 7:25 8:35 9:35 12:50 14:05 15:05 16:05 17:05 18:05 20:40 21:40
Jízdní řád na neděle a středa Stanice Odjezd č. #1 Kropáčova Vrutice, Střížovice 4:02 Kropáčova Vrutice, U Mostu 4:05 Kropáčova Vrutice, Střížovice, U Pily 4:07 Horní Slivno 4:11 Dolní Slivno, Slivínko 4:14 Dolní Slivno 4:16 Mečeříž 4:22 Sedlec 4:28 Zdětín 4:32 Benátky N.Jiz., Dražická 4:35 Benátky N.Jiz., Husovo Nám. 4:36 Benátky N.Jiz., Vaněčkova 4:37 Benátky N.Jiz., Aut.St. 4:40
Jízdní řád CSAD Stredni Cechy, a.s. Bus – 768 (Benátky N.Jiz.,Aut.St.) Jízdní řád Bus společnosti CSAD Stredni Cechy, a.s. na trase 768, Benátky N.Jiz.,Aut.St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Byšice stanice do Benátky N.Jiz., Aut.St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem CSAD Stredni Cechy, a.s..
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 768