Jízdní řád 77 – Trmice, Jezero Milada
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 |
---|---|---|---|---|---|---|
Ústí N.L., Severní Terasa | 7:37 | 8:57 | 10:17 | 11:37 | 14:17 | 15:37 |
Ústí N.L., Gagarinova | 7:38 | 8:58 | 10:18 | 11:38 | 14:18 | 15:38 |
Ústí N.L., Větrná | 7:40 | 9:00 | 10:20 | 11:40 | 14:20 | 15:40 |
Ústí N.L., Mírová | 7:41 | 9:01 | 10:21 | 11:41 | 14:21 | 15:41 |
Ústí N.L., Stavbařů | 7:42 | 9:02 | 10:22 | 11:42 | 14:22 | 15:42 |
Ústí N.L., Elba | 7:43 | 9:03 | 10:23 | 11:43 | 14:23 | 15:43 |
Ústí N.L., Hoření | 7:44 | 9:04 | 10:24 | 11:44 | 14:24 | 15:44 |
Ústí N.L., Malátova | 7:45 | 9:05 | 10:25 | 11:45 | 14:25 | 15:45 |
Ústí N.L., Hilarova | 7:47 | 9:07 | 10:27 | 11:47 | 14:27 | 15:47 |
Ústí N.L., Poliklinika | 7:50 | 9:10 | 10:30 | 11:50 | 14:30 | 15:50 |
Ústí N.L., Kampus | 7:51 | 9:11 | 10:31 | 11:51 | 14:31 | 15:51 |
Ústí N.L., Bezručova | 7:52 | 9:12 | 10:32 | 11:52 | 14:32 | 15:52 |
Ústí N.L., Klíše, Hvězda | 7:54 | 9:14 | 10:34 | 11:54 | 14:34 | 15:54 |
Ústí N.L., Klíše, Lázně | 7:55 | 9:15 | 10:35 | 11:55 | 14:35 | 15:55 |
Ústí N.L., Na Nivách | 7:56 | 9:16 | 10:36 | 11:56 | 14:36 | 15:56 |
Ústí N.L., Předlice, Jateční | 7:57 | 9:17 | 10:37 | 11:57 | 14:37 | 15:57 |
Ústí N.L., Textilní | 7:58 | 9:18 | 10:38 | 11:58 | 14:38 | 15:58 |
Ústí N.L., Nové Předlice | 7:59 | 9:19 | 10:39 | 11:59 | 14:39 | 15:59 |
Trmice, Globus | 8:01 | 9:21 | 10:41 | 12:01 | 14:41 | 16:01 |
Trmice, Bělský Můstek | 8:03 | 9:23 | 10:43 | 12:03 | 14:43 | 16:03 |
Trmice, Za Humny | 8:05 | 9:25 | 10:45 | 12:05 | 14:45 | 16:05 |
Trmice, Stará Škola | 8:06 | 9:26 | 10:46 | 12:06 | 14:46 | 16:06 |
Trmice, Gogolova | 8:07 | 9:27 | 10:47 | 12:07 | 14:47 | 16:07 |
Trmice, Zámecká | 8:08 | 9:28 | 10:48 | 12:08 | 14:48 | 16:08 |
Trmice, Edisonova | 8:09 | 9:29 | 10:49 | 12:09 | 14:49 | 16:09 |
Trmice, Jezero Milada | 8:10 | 9:30 | 10:50 | 12:10 | 14:50 | 16:10 |
Jízdní řád Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. Bus – 77 (Trmice, Jezero Milada)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. na trase 77, Trmice, Jezero Milada, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Ústí N.L., Severní Terasa stanice do Trmice, Jezero Milada stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s..