843
Jízdní řád 843 – Čechtice,Škola
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Vlašim, Žel.St. | 6:10 |
Vlašim, Záv. | 6:13 |
Vlašim, Obora | 6:14 |
Vlašim, Bolinka-Hájovna | 6:16 |
Vlašim, Bolinka | 6:17 |
Vlašim, Bolina, Rozc. | 6:18 |
Miřetice, Rozc. | 6:22 |
Kuňovice | 6:23 |
Kuňovice, Rozc. | 6:24 |
Mnichovice | 6:28 |
Keblov | 6:32 |
Strojetice | 6:36 |
Strojetice, U Kovárny | 6:38 |
Křivsoudov, U Kostela | 6:43 |
Křivsoudov | 6:44 |
Čechtice, Černičí | 6:46 |
Čechtice | 6:49 |
Čechtice, Škola | 6:50 |
Jízdní řád ČSAD Benešov s.r.o. Bus – 843 (Čechtice,Škola)
Jízdní řád Bus společnosti ČSAD Benešov s.r.o. na trase 843, Čechtice,Škola, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Vlašim, Žel.St. stanice do Čechtice, Škola stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ČSAD Benešov s.r.o..