843
Jízdní řád 843 – Vlašim,Žel.St. Jízdní řád na pondělí a čtvrtek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Čechtice, Škola - - 13:10 15:35 - - Čechtice - 7:56 13:11 15:36 - - Křivsoudov - 8:00 13:15 15:40 16:45 4:50 Křivsoudov 7:00 - - - - - Křivsoudov, U Kostela 7:01 8:01 13:16 15:41 16:46 4:51 Strojetice, U Kovárny 7:06 8:06 13:21 15:46 16:51 4:56 Strojetice 7:08 8:08 13:23 15:48 16:53 4:58 Keblov 7:12 8:12 13:27 15:52 16:57 5:02 Mnichovice 7:16 8:16 13:31 15:56 17:01 5:06 Kuňovice, Rozc. 7:20 8:20 13:35 16:00 17:05 5:10 Kuňovice 7:21 8:21 13:36 16:01 17:06 5:11 Miřetice, Rozc. 7:22 8:22 13:37 16:02 17:07 5:12 Vlašim, Bolina, Rozc. 7:26 8:26 13:41 16:06 17:11 5:16 Vlašim, Bolinka 7:27 8:27 13:42 16:07 17:12 5:17 Vlašim, Bolinka-Hájovna 7:28 8:28 13:43 16:08 17:13 5:18 Vlašim, Obora 7:30 8:30 13:45 16:10 17:15 5:20 Vlašim, Záv. 7:31 8:31 13:46 16:11 17:16 5:21 Vlašim, Žel.St. - 8:34 13:49 16:14 17:19 5:24 Vlašim, Žel.St. 7:34 - - - - -
Jízdní řád na úterý a pátek Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Čechtice, Škola - - 13:10 15:35 - Čechtice - 7:56 13:11 15:36 - Křivsoudov - 8:00 13:15 15:40 16:45 Křivsoudov 7:00 - - - - Křivsoudov, U Kostela 7:01 8:01 13:16 15:41 16:46 Strojetice, U Kovárny 7:06 8:06 13:21 15:46 16:51 Strojetice 7:08 8:08 13:23 15:48 16:53 Keblov 7:12 8:12 13:27 15:52 16:57 Mnichovice 7:16 8:16 13:31 15:56 17:01 Kuňovice, Rozc. 7:20 8:20 13:35 16:00 17:05 Kuňovice 7:21 8:21 13:36 16:01 17:06 Miřetice, Rozc. 7:22 8:22 13:37 16:02 17:07 Vlašim, Bolina, Rozc. 7:26 8:26 13:41 16:06 17:11 Vlašim, Bolinka 7:27 8:27 13:42 16:07 17:12 Vlašim, Bolinka-Hájovna 7:28 8:28 13:43 16:08 17:13 Vlašim, Obora 7:30 8:30 13:45 16:10 17:15 Vlašim, Záv. 7:31 8:31 13:46 16:11 17:16 Vlašim, Žel.St. - 8:34 13:49 16:14 17:19 Vlašim, Žel.St. 7:34 - - - -
Jízdní řád na sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Křivsoudov 8:21 12:21 Křivsoudov, U Kostela 8:22 12:22 Strojetice, U Kovárny 8:27 12:27 Strojetice 8:29 12:29 Keblov 8:33 12:33 Mnichovice 8:37 12:37 Kuňovice, Rozc. 8:41 12:41 Kuňovice 8:42 12:42 Miřetice, Rozc. 8:43 12:43 Vlašim, Bolina, Rozc. 8:47 12:47 Vlašim, Bolinka 8:48 12:48 Vlašim, Bolinka-Hájovna 8:49 12:49 Vlašim, Obora 8:51 12:51 Vlašim, Záv. 8:52 12:52 Vlašim, Žel.St. 8:55 12:55
Jízdní řád na neděle a středa Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Křivsoudov - - 4:50 Křivsoudov 8:21 12:21 - Křivsoudov, U Kostela 8:22 12:22 4:51 Strojetice, U Kovárny 8:27 12:27 4:56 Strojetice 8:29 12:29 4:58 Keblov 8:33 12:33 5:02 Mnichovice 8:37 12:37 5:06 Kuňovice, Rozc. 8:41 12:41 5:10 Kuňovice 8:42 12:42 5:11 Miřetice, Rozc. 8:43 12:43 5:12 Vlašim, Bolina, Rozc. 8:47 12:47 5:16 Vlašim, Bolinka 8:48 12:48 5:17 Vlašim, Bolinka-Hájovna 8:49 12:49 5:18 Vlašim, Obora 8:51 12:51 5:20 Vlašim, Záv. 8:52 12:52 5:21 Vlašim, Žel.St. 8:55 12:55 5:24
Jízdní řád ČSAD Benešov s.r.o. Bus – 843 (Vlašim,Žel.St.) Jízdní řád Bus společnosti ČSAD Benešov s.r.o. na trase 843, Vlašim,Žel.St., poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Čechtice, Škola stanice do Vlašim, Žel.St. stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ČSAD Benešov s.r.o..
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras 843