844
Jízdní řád 844 – Trhový Štěpánov,Obú
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 |
---|---|---|---|---|
Dolní Kralovice | - | 12:36 | 14:20 | 16:15 |
Dolní Kralovice, Záv. | - | 12:37 | 14:21 | 16:16 |
Tomice, U Mostu | - | 12:39 | 14:23 | 16:18 |
Tomice | - | 12:40 | 14:24 | 16:19 |
Dolní Kralovice, Střítež, Rozc. | - | 12:43 | 14:27 | 16:22 |
Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.I | - | 12:45 | 14:29 | 16:24 |
Loket U Čechtic, Brzotice | - | 12:46 | 14:30 | 16:25 |
Bernartice | - | 12:49 | 14:33 | 16:28 |
Bernartice, Ssúd | - | 12:50 | 14:34 | 16:29 |
Loket U Čechtic, Němčice | - | 12:52 | 14:36 | 16:31 |
Keblov, Háj. | - | 12:53 | 14:37 | 16:32 |
Keblov, U Kostela | - | 12:55 | 14:39 | 16:34 |
Trhový Štěpánov, Sedmpány, Háj. | - | 12:58 | 14:42 | 16:37 |
Trhový Štěpánov, Sedmpány | 7:39 | 12:59 | 14:43 | 16:38 |
Trhový Štěpánov, Dubějovice | 7:41 | 13:01 | 14:45 | 16:40 |
Trhový Štěpánov, Mlýn | 7:43 | 13:04 | 14:48 | 16:43 |
Trhový Štěpánov, Obú | 7:45 | 13:07 | 14:51 | 16:46 |
Jízdní řád na neděle, středa a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 |
---|---|---|---|
Snět | 5:36 | 10:36 | 15:36 |
Šetějovice, Dolní Rápotice | 5:38 | 10:38 | 15:38 |
Šetějovice | 5:40 | 10:40 | 15:40 |
Šetějovice, Nechyba | 5:42 | 10:42 | 15:42 |
Dolní Kralovice, Martinice | 5:43 | 10:43 | 15:43 |
Dolní Kralovice, Zahrádčice | 5:47 | 10:47 | 15:47 |
Dolní Kralovice | 5:52 | 10:52 | 15:52 |
Dolní Kralovice, Záv. | 5:53 | 10:53 | 15:53 |
Tomice, U Mostu | 5:55 | 10:55 | 15:55 |
Tomice | 5:56 | 10:56 | 15:56 |
Dolní Kralovice, Střítež, Rozc. | 5:59 | 10:59 | 15:59 |
Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.I | 6:01 | 11:01 | 16:01 |
Loket U Čechtic, Brzotice | 6:02 | 11:02 | 16:02 |
Bernartice | 6:05 | 11:05 | 16:05 |
Bernartice, Ssúd | 6:06 | 11:06 | 16:06 |
Loket U Čechtic, Němčice | 6:08 | 11:08 | 16:08 |
Keblov, Háj. | 6:09 | 11:09 | 16:09 |
Keblov, U Kostela | 6:11 | 11:11 | 16:11 |
Trhový Štěpánov, Sedmpány, Háj. | 6:14 | 11:14 | 16:14 |
Trhový Štěpánov, Sedmpány | 6:15 | 11:15 | 16:15 |
Trhový Štěpánov, Dubějovice | 6:17 | 11:17 | 16:17 |
Trhový Štěpánov, Mlýn | 6:20 | 11:20 | 16:20 |
Trhový Štěpánov, Obú | 6:23 | 11:23 | 16:23 |
Jízdní řád ČSAD Benešov s.r.o. Bus – 844 (Trhový Štěpánov,Obú)
Jízdní řád Bus společnosti ČSAD Benešov s.r.o. na trase 844, Trhový Štěpánov,Obú, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Snět stanice do Trhový Štěpánov, Obú stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ČSAD Benešov s.r.o..