846
Jízdní řád 846 – Ledeč N.Sáz.,Sídl.Plácky
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Dolní Kralovice | 7:00 |
Dolní Kralovice, Záv. | 7:01 |
Tomice, U Mostu | 7:03 |
Tomice | 7:04 |
Dolní Kralovice, Střítež, Rozc. | 7:07 |
Loket U Čechtic, Brzotice, Rozc.I | 7:09 |
Loket U Čechtic, Brzotice | 7:10 |
Bernartice, Most | 7:12 |
Loket U Čechtic, Bezděkov | 7:15 |
Hněvkovice, Chotěměřice | 7:17 |
Hněvkovice, Nová Ves, Rozc.1.0 | 7:18 |
Hněvkovice | 7:20 |
Hněvkovice, Habrovčice, Rozc. | 7:21 |
Hněvkovice, Ostřice Rozc.1.0 | 7:22 |
Kožlí, Rozc.1.5 | 7:24 |
Kožlí, Přemilovsko | 7:25 |
Kožlí, Sechov | 7:27 |
Kožlí, Sechov, II | 7:29 |
Ledeč N.Sáz., Podolí | 7:33 |
Ledeč N.Sáz., Husovo Nám. | 7:35 |
Ledeč N.Sáz., Sídl.Plácky | 7:39 |
Jízdní řád ARRIVA PRAHA s.r.o Bus – 846 (Ledeč N.Sáz.,Sídl.Plácky)
Jízdní řád Bus společnosti ARRIVA PRAHA s.r.o na trase 846, Ledeč N.Sáz.,Sídl.Plácky, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Dolní Kralovice stanice do Ledeč N.Sáz., Sídl.Plácky stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem ARRIVA PRAHA s.r.o.