Jízdní řád 9 – Karlovy Vary, Čankov
Jízdní řád na Víkendy
Karlovy Vary, Tržnice | Karlovy Vary, Elite | Karlovy Vary, Pivovar | Karlovy Vary, Keramická Škola | Karlovy Vary, Rozc. U Koníčka | Karlovy Vary, Na Kopečku | Karlovy Vary, Počernická | Karlovy Vary, Stará Role, Svobodova | Karlovy Vary, Stará Role | Karlovy Vary, Vančurova | Karlovy Vary, Rosnice, Rozc. | Karlovy Vary, Rosnice | Karlovy Vary, Čankov |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
4:50 | 4:52 | 4:54 | 4:55 | 4:57 | 4:59 | 5:00 | 5:01 | 5:03 | 5:04 | 5:05 | 5:07 | 5:10 |
5:40 | 5:42 | 5:44 | 5:45 | 5:47 | 5:49 | 5:50 | 5:51 | 5:53 | 5:54 | 5:55 | 5:57 | 6:00 |
6:40 | 6:43 | 6:45 | 6:46 | 6:48 | 6:50 | 6:51 | 6:52 | 6:54 | 6:55 | 6:56 | 6:58 | 7:01 |
7:40 | 7:43 | 7:45 | 7:46 | 7:48 | 7:50 | 7:51 | 7:52 | 7:54 | 7:55 | 7:56 | 7:58 | 8:01 |
9:15 | 9:18 | 9:20 | 9:21 | 9:23 | 9:25 | 9:26 | 9:27 | 9:29 | 9:30 | 9:31 | 9:33 | 9:36 |
11:15 | 11:18 | 11:20 | 11:21 | 11:23 | 11:25 | 11:26 | 11:27 | 11:29 | 11:30 | 11:31 | 11:33 | 11:36 |
13:00 | 13:03 | 13:05 | 13:06 | 13:08 | 13:10 | 13:11 | 13:12 | 13:14 | 13:15 | 13:16 | 13:18 | 13:21 |
14:12 | 14:15 | 14:17 | 14:18 | 14:20 | 14:22 | 14:23 | 14:24 | 14:26 | 14:27 | 14:28 | 14:30 | 14:33 |
15:26 | 15:29 | 15:31 | 15:32 | 15:34 | 15:36 | 15:37 | 15:38 | 15:40 | 15:41 | 15:42 | 15:44 | 15:47 |
16:26 | 16:29 | 16:31 | 16:32 | 16:34 | 16:36 | 16:37 | 16:38 | 16:40 | 16:41 | 16:42 | 16:44 | 16:47 |
17:31 | 17:34 | 17:36 | 17:37 | 17:39 | 17:41 | 17:42 | 17:43 | 17:45 | 17:46 | 17:47 | 17:49 | 17:52 |
18:30 | 18:32 | 18:34 | 18:35 | 18:37 | 18:39 | 18:40 | 18:41 | 18:43 | 18:44 | 18:45 | 18:47 | 18:50 |
20:00 | 20:02 | 20:04 | 20:05 | 20:07 | 20:09 | 20:10 | 20:11 | 20:13 | 20:14 | 20:15 | 20:17 | 20:20 |
21:38 | 21:39 | 21:40 | 21:42 | 21:45 | - | - | - | - | - | - | - | - |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Karlovy Vary, Tržnice | 8:05 | 10:05 | 12:00 | 14:05 | 16:05 | 17:55 | - |
Karlovy Vary, Elite | 8:07 | 10:07 | 12:02 | 14:07 | 16:07 | 17:57 | - |
Karlovy Vary, Pivovar | 8:09 | 10:09 | 12:04 | 14:09 | 16:09 | 17:59 | - |
Karlovy Vary, Keramická Škola | 8:10 | 10:10 | 12:05 | 14:10 | 16:10 | 18:00 | - |
Karlovy Vary, Rozc. U Koníčka | 8:12 | 10:12 | 12:07 | 14:12 | 16:12 | 18:02 | - |
Karlovy Vary, Na Kopečku | 8:14 | 10:14 | 12:09 | 14:14 | 16:14 | 18:04 | - |
Karlovy Vary, Počernická | 8:15 | 10:15 | 12:10 | 14:15 | 16:15 | 18:05 | - |
Karlovy Vary, Stará Role, Svobodova | 8:16 | 10:16 | 12:11 | 14:16 | 16:16 | 18:06 | - |
Karlovy Vary, Stará Role | 8:18 | 10:18 | 12:13 | 14:18 | 16:18 | 18:08 | 21:38 |
Karlovy Vary, Letná-Dykova | - | - | 12:15 | - | - | 18:10 | - |
Karlovy Vary, Vančurova | 8:19 | 10:19 | 12:17 | 14:19 | 16:19 | 18:12 | 21:39 |
Karlovy Vary, Rosnice, Rozc. | 8:20 | 10:20 | 12:18 | 14:20 | 16:20 | 18:13 | 21:40 |
Karlovy Vary, Rosnice | 8:22 | 10:22 | 12:20 | 14:22 | 16:22 | 18:15 | 21:42 |
Karlovy Vary, Čankov | 8:25 | 10:25 | 12:23 | 14:25 | 16:25 | 18:18 | 21:45 |
Jízdní řád Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. Bus – 9 (Karlovy Vary, Čankov)
Jízdní řád Bus společnosti Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. na trase 9, Karlovy Vary, Čankov, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Karlovy Vary, Tržnice stanice do Karlovy Vary, Čankov stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s..