901
Jízdní řád 901 – Opatov
Jízdní řád na neděle až sobota
Stanice | Odjezd č. #1 |
---|---|
Skalka | 4:25 |
V Rybníčkách | 4:26 |
Štěchovická | 4:27 |
Strašnická | 4:29 |
Na Hroudě | 4:30 |
Staré Strašnice | 4:31 |
Korytná | 4:32 |
Želivecká | 4:33 |
Jesenická | 4:34 |
Poliklinika Zahradní Město | 4:35 |
Hlohová | 4:36 |
Centrum Zahradní Město | 4:36 |
Topolová | 4:37 |
Práčská | 4:38 |
Obchodní Centrum Hostivař | 4:40 |
Hostivařské Náměstí | 4:41 |
Hostivařský Hřbitov | 4:43 |
Toulcův Dvůr | 4:44 |
Na Košíku | 4:45 |
Přeštická | 4:46 |
Donovalská | 4:48 |
Mokrá | 4:49 |
Litochlebské Náměstí | 4:50 |
Opatov | 4:51 |
Jízdní řád DPP Bus – 901 (Opatov)
Jízdní řád Bus společnosti DPP na trase 901, Opatov, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Skalka stanice do Opatov stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Bus k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem DPP. Denně o půlnoci aktualizujeme rozvrh 901 z Praha 10 do Praha 11.