L1
Jízdní řád L1 – Szkl. Poręba Górna
Jízdní řád na Víkendy
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liberec | 6:35 | 7:35 | 8:35 | 9:35 | 10:35 | 12:35 | 14:35 | 16:35 | 18:35 |
Liberec-Rochlice | 6:38 | 7:38 | 8:38 | 9:38 | 10:38 | 12:38 | 14:38 | 16:38 | 18:38 |
Vesec U Liberce | 6:41 | 7:41 | 8:41 | 9:41 | 10:41 | 12:41 | 14:41 | 16:41 | 18:41 |
Vratislavice Nad Nisou | 6:42 | 7:42 | 8:42 | 9:42 | 10:42 | 12:42 | 14:42 | 16:42 | 18:42 |
Proseč Nad Nisou | 6:45 | 7:45 | 8:45 | 9:45 | 10:45 | 12:45 | 14:45 | 16:45 | 18:45 |
Jablonec Nad Nisou Dolní N. | 6:50 | 7:50 | 8:50 | 9:50 | 10:50 | 12:50 | 14:50 | 16:50 | 18:50 |
Jablonec Nad Nisou | 6:56 | 7:56 | 8:56 | 9:56 | 10:56 | 12:56 | 14:56 | 16:56 | 18:56 |
Jablonec Nad Nisou Centrum | 6:58 | 7:58 | 8:58 | 9:58 | 10:58 | 12:58 | 14:58 | 16:58 | 18:58 |
Jablonec Nad Nisou Zastávka | 6:59 | 7:59 | 8:59 | 9:59 | 10:59 | 12:59 | 14:59 | 16:59 | 18:59 |
Nová Ves Nad Nisou | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 13:00 | 15:00 | 17:00 | 19:00 |
Jablonecké Paseky | 7:02 | 8:02 | 9:02 | 10:02 | 11:02 | 13:02 | 15:02 | 17:02 | 19:02 |
Lučany Nad Nisou | 7:06 | 8:06 | 9:06 | 10:06 | 11:06 | 13:06 | 15:06 | 17:06 | 19:06 |
Smržovka | 7:12 | 8:12 | 9:12 | 10:12 | 11:12 | 13:12 | 15:12 | 17:12 | 19:12 |
Smržovka-Luční | 7:13 | 8:13 | 9:13 | 10:13 | 11:13 | 13:13 | 15:13 | 17:13 | 19:13 |
Smržovka Střed | 7:14 | 8:14 | 9:14 | 10:14 | 11:14 | 13:14 | 15:14 | 17:14 | 19:14 |
Smržovka Dolní N. | 7:17 | 8:17 | 9:17 | 10:17 | 11:17 | 13:17 | 15:17 | 17:17 | 19:17 |
Tanvald Zastávka | 7:20 | 8:20 | 9:20 | 10:20 | 11:20 | 13:20 | 15:20 | 17:20 | 19:20 |
Tanvald | 7:30 | 8:30 | 9:30 | 10:27 | 11:30 | 13:30 | 15:30 | 17:30 | 19:30 |
Desná | 7:34 | 8:34 | 9:34 | 10:31 | 11:34 | 13:34 | 15:34 | 17:34 | 19:34 |
Desná-Riedlova Vila | 7:36 | 8:36 | 9:36 | 10:33 | 11:36 | 13:36 | 15:36 | 17:36 | 19:36 |
Dolní Polubný | 7:38 | 8:38 | 9:38 | 10:35 | 11:38 | 13:38 | 15:38 | 17:38 | 19:38 |
Desná-Pustinská | 7:40 | 8:40 | 9:40 | 10:37 | 11:40 | 13:40 | 15:40 | 17:40 | 19:40 |
Kořenov Zastávka | - | - | - | 10:39 | - | - | - | - | - |
Kořenov | 7:46 | 8:46 | 9:46 | 10:44 | 11:46 | 13:46 | 15:46 | 17:46 | 19:46 |
Harrachov | 7:57 | 8:57 | 9:57 | 10:57 | 11:57 | 13:57 | 15:57 | 17:57 | 19:57 |
Szkl. Por. Jakuszyce | 8:06 | 9:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 14:06 | 16:06 | 18:06 | 20:06 |
Szkl. Poręba Huta | 8:17 | 9:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 14:17 | 16:17 | 18:17 | 20:17 |
Szkl. Poręba Górna | 8:21 | 9:21 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 14:21 | 16:21 | 18:21 | 20:21 |
Jízdní řád na neděle a sobota
Stanice | Odjezd č. #1 | Odjezd č. #2 | Odjezd č. #3 | Odjezd č. #4 | Odjezd č. #5 | Odjezd č. #6 | Odjezd č. #7 | Odjezd č. #8 | Odjezd č. #9 | Odjezd č. #10 | Odjezd č. #11 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Liberec | 6:35 | 7:35 | 8:35 | 9:35 | 10:35 | 12:35 | 13:35 | 14:35 | 15:35 | 16:35 | 18:35 |
Liberec-Rochlice | 6:38 | 7:38 | 8:38 | 9:38 | 10:38 | 12:38 | 13:38 | 14:38 | 15:38 | 16:38 | 18:38 |
Vesec U Liberce | 6:41 | 7:41 | 8:41 | 9:41 | 10:41 | 12:41 | 13:41 | 14:41 | 15:41 | 16:41 | 18:41 |
Vratislavice Nad Nisou | 6:42 | 7:42 | 8:42 | 9:42 | 10:42 | 12:42 | 13:42 | 14:42 | 15:42 | 16:42 | 18:42 |
Proseč Nad Nisou | 6:45 | 7:45 | 8:45 | 9:45 | 10:45 | 12:45 | 13:45 | 14:45 | 15:45 | 16:45 | 18:45 |
Jablonec Nad Nisou Dolní N. | 6:50 | 7:50 | 8:50 | 9:50 | 10:50 | 12:50 | 13:50 | 14:50 | 15:50 | 16:50 | 18:50 |
Jablonec Nad Nisou | 6:56 | 7:56 | 8:56 | 9:56 | 10:56 | 12:56 | 13:56 | 14:56 | 15:56 | 16:56 | 18:56 |
Jablonec Nad Nisou Centrum | 6:58 | 7:58 | 8:58 | 9:58 | 10:58 | 12:58 | 13:58 | 14:58 | 15:58 | 16:58 | 18:58 |
Jablonec Nad Nisou Zastávka | 6:59 | 7:59 | 8:59 | 9:59 | 10:59 | 12:59 | 13:59 | 14:59 | 15:59 | 16:59 | 18:59 |
Nová Ves Nad Nisou | 7:00 | 8:00 | 9:00 | 10:00 | 11:00 | 13:00 | 14:00 | 15:00 | 16:00 | 17:00 | 19:00 |
Jablonecké Paseky | 7:02 | 8:02 | 9:02 | 10:02 | 11:02 | 13:02 | 14:02 | 15:02 | 16:02 | 17:02 | 19:02 |
Lučany Nad Nisou | 7:06 | 8:06 | 9:06 | 10:06 | 11:06 | 13:06 | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 19:06 |
Smržovka | 7:12 | 8:12 | 9:12 | 10:12 | 11:12 | 13:12 | 14:12 | 15:12 | 16:12 | 17:12 | 19:12 |
Smržovka-Luční | 7:13 | 8:13 | 9:13 | 10:13 | 11:13 | 13:13 | 14:13 | 15:13 | 16:13 | 17:13 | 19:13 |
Smržovka Střed | 7:14 | 8:14 | 9:14 | 10:14 | 11:14 | 13:14 | 14:14 | 15:14 | 16:14 | 17:14 | 19:14 |
Smržovka Dolní N. | 7:17 | 8:17 | 9:17 | 10:17 | 11:17 | 13:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 19:17 |
Tanvald Zastávka | 7:20 | 8:20 | 9:20 | 10:20 | 11:20 | 13:20 | 14:20 | 15:20 | 16:20 | 17:20 | 19:20 |
Tanvald | 7:30 | 8:30 | 9:30 | 10:27 | 11:30 | 13:30 | 14:27 | 15:30 | 16:30 | 17:30 | 19:30 |
Desná | 7:34 | 8:34 | 9:34 | 10:31 | 11:34 | 13:34 | 14:31 | 15:34 | 16:34 | 17:34 | 19:34 |
Desná-Riedlova Vila | 7:36 | 8:36 | 9:36 | 10:33 | 11:36 | 13:36 | 14:33 | 15:36 | 16:36 | 17:36 | 19:36 |
Dolní Polubný | 7:38 | 8:38 | 9:38 | 10:35 | 11:38 | 13:38 | 14:35 | 15:38 | 16:38 | 17:38 | 19:38 |
Desná-Pustinská | 7:40 | 8:40 | 9:40 | 10:37 | 11:40 | 13:40 | 14:37 | 15:40 | 16:40 | 17:40 | 19:40 |
Kořenov Zastávka | - | - | - | 10:39 | - | - | 14:39 | - | - | - | - |
Kořenov | 7:46 | 8:46 | 9:46 | 10:44 | 11:46 | 13:46 | 14:44 | 15:46 | 16:46 | 17:46 | 19:46 |
Harrachov | 7:57 | 8:57 | 9:57 | 10:57 | 11:57 | 13:57 | 14:57 | 15:57 | 16:57 | 17:57 | 19:57 |
Szkl. Por. Jakuszyce | 8:06 | 9:06 | 10:06 | 11:06 | 12:06 | 14:06 | 15:06 | 16:06 | 17:06 | 18:06 | 20:06 |
Szkl. Poręba Huta | 8:17 | 9:17 | 10:17 | 11:17 | 12:17 | 14:17 | 15:17 | 16:17 | 17:17 | 18:17 | 20:17 |
Szkl. Poręba Górna | 8:21 | 9:21 | 10:21 | 11:21 | 12:21 | 14:21 | 15:21 | 16:21 | 17:21 | 18:21 | 20:21 |
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – L1 (Szkl. Poręba Górna)
Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase L1, Szkl. Poręba Górna, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Liberec stanice do Szkl. Poręba Górna stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s..