L61
Jízdní řád L61 – Liberec Jízdní řád na Víkendy Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Odjezd č. #8 Odjezd č. #9 Odjezd č. #10 Jindřichovice P.Sm. - - - - 10:12 12:47 - - - - Jindřichovice POD Smrkem-Skanzen - - - - 10:14 12:49 - - - - Horní Řasnice - - - - 10:18 12:53 - - - - Nové Město POD Smrkem 5:01 6:01 7:01 8:01 10:26 13:01 14:01 15:01 16:01 17:01 Hajniště 5:04 6:04 7:04 8:04 10:29 13:04 14:04 15:04 16:04 17:04 Řasnice Zastávka 5:08 6:08 7:08 8:08 10:33 13:08 14:08 15:08 16:08 17:08 Řasnice 5:11 6:11 7:11 8:11 10:36 13:11 14:11 15:11 16:11 17:11 Krásný Les 5:14 6:14 7:14 8:14 10:39 13:14 14:14 15:14 16:14 17:14 Krásný Les Bažantnice 5:17 6:17 7:17 8:17 10:42 13:17 14:17 15:17 16:17 17:17 Frýdlant V Čechách Předměstí 5:21 6:21 7:21 8:21 10:46 13:21 14:21 15:21 16:21 17:21 Frýdlant V Čechách 5:28 6:28 7:28 8:28 10:52 13:28 14:28 15:28 16:28 17:28 Raspenava 5:35 6:35 7:35 8:35 10:59 13:35 14:35 15:35 16:35 17:35 Oldřichov V Hájích - - - - 11:06 - - - - - Mníšek U Liberce 5:47 6:47 7:47 8:47 11:10 13:47 14:47 15:47 16:47 17:47 Krásná Studánka - - - - 11:14 - - - - - Stráž Nad Nisou - - - - 11:17 - - - - - Liberec 5:58 6:58 7:58 8:58 11:23 13:58 14:58 15:58 16:58 17:58
Jízdní řád na středa a sobota Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Jindřichovice P.Sm. 6:12 - 10:07 12:07 14:07 16:07 18:05 Jindřichovice POD Smrkem-Skanzen 6:14 - 10:09 12:09 14:09 16:09 18:07 Horní Řasnice 6:18 - 10:13 12:13 14:13 16:13 18:11 Nové Město POD Smrkem 6:26 8:21 10:21 12:21 14:21 16:21 18:21 Hajniště 6:29 8:24 10:24 12:24 14:24 16:24 18:24 Řasnice Zastávka 6:33 8:28 10:28 12:28 14:28 16:28 18:28 Řasnice 6:36 8:31 10:31 12:31 14:31 16:31 18:31 Krásný Les 6:39 8:34 10:34 12:34 14:34 16:34 18:34 Krásný Les Bažantnice 6:42 8:37 10:37 12:37 14:37 16:37 18:37 Frýdlant V Čechách Předměstí 6:46 8:41 10:41 12:41 14:41 16:41 18:41 Frýdlant V Čechách 6:52 8:48 10:48 12:48 14:48 16:48 18:48 Raspenava 6:59 8:59 10:59 12:59 14:59 16:59 18:59 Oldřichov V Hájích 7:06 9:06 11:06 13:06 15:06 17:06 19:06 Mníšek U Liberce 7:10 9:10 11:10 13:10 15:10 17:10 19:10 Krásná Studánka 7:14 9:14 11:14 13:14 15:14 17:14 19:14 Stráž Nad Nisou 7:17 9:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 Liberec 7:25 9:24 11:23 13:24 15:24 17:24 19:27
Jízdní řád na neděle Stanice Odjezd č. #1 Odjezd č. #2 Odjezd č. #3 Odjezd č. #4 Odjezd č. #5 Odjezd č. #6 Odjezd č. #7 Jindřichovice P.Sm. - - 10:07 12:07 14:07 16:07 18:05 Jindřichovice POD Smrkem-Skanzen - - 10:09 12:09 14:09 16:09 18:07 Horní Řasnice - - 10:13 12:13 14:13 16:13 18:11 Nové Město POD Smrkem - 8:21 10:21 12:21 14:21 16:21 18:21 Hajniště - 8:24 10:24 12:24 14:24 16:24 18:24 Řasnice Zastávka - 8:28 10:28 12:28 14:28 16:28 18:28 Řasnice - 8:31 10:31 12:31 14:31 16:31 18:31 Krásný Les - 8:34 10:34 12:34 14:34 16:34 18:34 Krásný Les Bažantnice - 8:37 10:37 12:37 14:37 16:37 18:37 Frýdlant V Čechách Předměstí - 8:41 10:41 12:41 14:41 16:41 18:41 Frýdlant V Čechách 6:52 8:48 10:48 12:48 14:48 16:48 18:48 Raspenava 6:59 8:59 10:59 12:59 14:59 16:59 18:59 Oldřichov V Hájích 7:06 9:06 11:06 13:06 15:06 17:06 19:06 Mníšek U Liberce 7:10 9:10 11:10 13:10 15:10 17:10 19:10 Krásná Studánka 7:14 9:14 11:14 13:14 15:14 17:14 19:14 Stráž Nad Nisou 7:17 9:17 11:17 13:17 15:17 17:17 19:17 Liberec 7:25 9:24 11:23 13:24 15:24 17:24 19:27
Jízdní řád České dráhy a.s. Train – L61 (Liberec) Jízdní řád Train společnosti České dráhy a.s. na trase L61, Liberec, poskytuje cestujícím do práce spolehlivý jízdní řád. Jízdní řád je pro plán cesty z Jindřichovice P.Sm. stanice do Liberec stanice, plán však může být z různých důvodů aktualizován.
Můžete přistupovat k online rozvrhu v reálném čase nebo si zobrazit verzi rozvrhu Train k tisku. Naplánujte si cestu podle plánu na dnešek, zítřek, všední dny nebo víkend s naším spolehlivým a aktuálním plánem České dráhy a.s..
Poslední aktualizace v 6. květen 2024
Jízdní řád alternativních tras L61